Skocz do zawartości

barszc1238901

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0
  1. Będę słuchał głównie z komputera (Asus Xonar D2) i z telefonu, a słucham właściwie wszystko.. ale głównie coś a'la elektroniczna, pop.
  2. Witam! Prosiłbym o porównanie kilku par słuchawek. moje obecne Pioneery SE-M390 się rozlatują po paru latach i szukam czegoś nowego. Jak się mają moje SE-M390 do np. nowszej wersji SE-M531, albo droższych AKG K92, AUDIO-TECHNICA ATH-AVC500, AUDIO-TECHNICA m20x? Dodam że mam jeszcze pożyczone HD555, ale szukam czegoś dla siebie do 300zł.
  3. Witam! Do niedawna byłem szczęśliwym użytkownikiem ampitunera Pioneer VSX-D814. Po przeprowadzce podłączam wzmacniacz, chce uruchomić funkcję MCACC (przy pomocy mikrofonu ustala i konfiguruje odległość głośników) i nie działa jeden tylny głośnik.. trochę się jeszcze pobawiłem, odkryłem że podczas testu jeden kanał tylny nie działa, a drugi jest emitowany na oba tylne głośniki. Nie ma lewy- prawy, tylko np. lewy nie działa, a prawy idzie na obie kolumny. Sprawdziłem podłączenia, wszystko ok. Test kończy się komunikatem "ERR 5CH", a w normalnym użytkowaniu (np. z blu-rey, gry z komputera w DTS, rozszerzone 6-kanałowe stereo) żaden tylny nie działa. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...