Skocz do zawartości

gieras

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

O gieras

 • Ranga
  Debiutant
 1. Sub aż tak konieczny na początek ? Cena E-12F powala...
 2. W załaczniku pomieszczenie wraz z wymiarami. Pokój jest otwarty, TV wisi na ścianie. Budżet chciałbym ustalić na poziomie ok 8tys (Ampli, kolumny 5.0, odtwarzacz cd/dvd okablowanie), na początek mimo wszystko bez suba. Sprzęt służyć ma do muzyki (głównie rock) i filmów - zdaje sobie sprawę że w muzyce lepiej sprawdzi się 2.0, zależy mi jednak róniez na efektach kina, byc może kiedyś przyjdzie czas na dwa zestawy, lub kolejną elektronike pod 2.0.
 3. Witam serdecznie, nosze sie z zamiarem zakupu zestawu stereo, któy planuje rozbudować do 5.1. Na oku mam fronty Zensor 7. Prosze o informację, czy w przypadku chęci kompletowania calego zestawu KD, będę ograniczony do kompletowania tyłów również z serii Zensor, czy też można do tych kolumn dopasować sprzęt innego producenta, tak aby miało to ręcę i nogi ? Jak wygląda sprawa z głośnikiem centralnym ? Z góry dziękuję za odpowiedzi
 4. Katowice. Dali Zensor są w kręgu moich zainteresowań, myślałem o Zensor 5, czy jednak nie będą zbyt małe do pomieszczenia o takim metrażu ? Pomieszczenie to "zwykły", średniej wielkości salon, z kanapą odsunięta od ściany o ok 80-100cm, kolumny rozstawione mają być w odległości ok 3m między sobą względem ściany krótszej i 4m względem ściany dłuższej (na której wisi TV). Oczywiście chcę przesłuchać kilka zestawów, chciałbym jednak być chociaż minimalnie przygotowany. Jak np. wygląda różnica pomiędzy Zensor 7 a sporo taszymi, lecz pojawiającymi się również na forum Quintas 6500 ? Nie chciałbym płacić za coś, czego w tych warunkach nie usłyszę.
 5. Myślę że całość powinna zamknąć się w okolicach 7tys. Nie ma to być sprzet audiofilski, a sprzęt używany w domu, w zwykłym codziennym pomieszczeniu.
 6. Witam, zaczynam rozglądać się za zestawem kina domowego. Sprzęt stał będzie do pomieszczeniu o powierzchni 18m2, pomieszczenie z jednej strony jest otwarte. Zestaw służyć ma do filmów/koncertów/muzyki (rock, metal). Proszę o informacje za czym warto się rozglądać, co odsłuchiwać ? W amplitunerze nie potrzębuję radia internetowego itp podobnych gadżetów. Budżet w chwili obecnej nie jest określony, zależy mi na wysokiej jakości dźwięku, chociaż audiofilem nie jestem. Jeżeli koszty przekroczą moje oczekiwanie, zakładam możliwość zakupienia na "dzień dobry" tylko stereo do późniejszej rozbudowy. Z góry dziękuję za podpowiedzi
×
×
 • Utwórz nowe...