wdwdr

Uczestnik
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

O wdwdr

 • Ranga
  Debiutant
 1. Icon DAC cenowo to poziom X1S, chociaż nigdzie go teraz nie widzę - 2w przeciwieństwie do dużo droższego Icona HDP. Mam świadomość, że wymagana byłaby tu zmiana słuchawek... Prawdopodobnym jest, że w oczekiwaniu na odpowiednią ilość funduszy kupię E10K, po to, aby później przesiąść się do Aune. O X1S w roli sprzętu przyszłościowego. Żeby z czasem przerzucić się np. na plastikowe HD650, albo inne K712 PRO.
 2. Dobra. Wyczaiłem, że jest jeszcze coś takiego jak Icon DAC by NuForce. Wiesz jak się ma do X1S - przy tych konkretnych słuchawkach?
 3. Postaram się odłożyć jeszcze trochę kasy i kupić Aune X1S, jeśli nie uda sie to kupię Sound Blaster E5. Temat tak jak wspomniałem do usunięcia
 4. Poleciłbym ci SUPERLUX HD 681 EVO. Kosztują trochę ponad 100zł, ale warto dopłacić. Powinny być wygodniejsze bo to słuchawki pół-otwarte, zaś tamte były w pełni zamknięte. Jeśli nie te, to bierz te KOSSy, jest to stary, ale bardzo ceniony model.
 5. Wątek do usunięcia! Brak satysfakcjonującej odpowiedzi.
 6. Pisząc to pewnie myślisz o SC808. Mam rację? Tak jak powiedziałem, wewnętrzna dźwiękówka odpada.
 7. Właśnie problem w tym, że nie chcę tradycyjnej dźwiękówki. Chcę mieć możliwość podpięcia się zarówno pod PC, jak i pod lapka, czy też ewentualnie telefon.
 8. Dobra, ale nie chce mieć listy, tylko jednego dobrego DACa w moim domu
 9. Mam K550 i stwierdzam, że powinny być dla ciebie idealne. Grają świetnie, niesamowicie detalicznie. W dodatku ich oporność to tylko 32 Ohmy, więc zagrają dobrze nawet bez wzmacniacza słuchawkowego. Jest to półka wyżej niż te Beyerydynamicy Custom One Pro. Gdybyś cierpiał na niedobory basu to możesz sobie je podbić w equalizerze. K551 to te same słuchawki, jednak mają mikrofon na kablu, niby lepiej, ale przez to kabel dali tam gorszej jakości, przez co dźwięk stracił na jakości.
 10. Im szerszy zakres pasma tym lepiej, jednak zupełnie nie warto się tym kierować. Kup sobie SUPERLUX HD 681 EVO, zagrają znacznie lepiej od tych Soniaczy i Kossów.
 11. Najlepszym wyborem będą Creative Aurvana Live. Problem w tym, że mają kiepskie kable. Które prędzej czy później będziesz musiał wymienić. Za słuchawki (170zł) + rekabeling (100zł) otrzymasz słuchawki które zagrają lepiej od wielu modeli za 500zł.
 12. Cześć Wszystkim. Słuchawki AKG K550 mam już jakiś czas, korzystałem z nich podpinając je bezpośrednio do smartphona. Teraz najwyższa pora na zakup DACa, który wyciśnie z tych słuchawek 100%. Zrobiłem wstępny research i wytypowałem takie urządzenia jak: - Fiio E10k - uDAC 3 - Fiio E18 - Audiotrak Podigy Cube - SoundBlaster E5 Który z DACów proponowalibyście mi zakupić? Dodam, że jestem otwarty na inne propozycje. Mój budżet to 600zł Muzyki słucham z komputera jak i ze smartphona np. siedząc przed kompem. Dobrze gdyby urządzenie ogarniało telefon i zapewniało jak największą scenę i detaliczność dźwięku.