Skocz do zawartości

Kowasiu

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Kowasiu

 • Ranga
  Debiutant
 1. Amplituner, głośniki i subwoofer

  ok, zrobię jak Pan napisał (napisałeś) i dziękuje za odpowiedź
 2. Amplituner, głośniki i subwoofer

  nie mam o tym zielonego pojęcia, dlatego napisałem tutaj, czyli szukać dwóch monitorów tak jak napisałeś plus do tego głośnik centralny, subwoofer i amplituner?
 3. Amplituner, głośniki i subwoofer

  Myślałem o czymś takim Yamaha RX-V479, NS-50/NS-P60 + Yamaha YST-SW030, co o tym sądzicie?
 4. Witam. Proszę o radę jaki kupić nowy amplituner, zestaw głośników i subwoofer do pokoju 10 m2. Zestaw ten miałby służyć jako nagłośnienie do komputera i telewizora. Muzyki słucham elektronicznej i chciałbym słuchając głośniej muzyki nie tracić jej jakości, żadnych szumień itp. Cena maksymalna za całość to 3500zł, tej ceny już przekroczyć nie mogę. Przepraszam, że założyłem drugi temat, ale tamten był źle założony. Bardzo proszę o propozycję. Pozdrawiam.
 5. Kino domowe 5.1.

  Głównie chodzi mi o amplituner, kolumny głośnikowe i subwoofer, w a w przyszłości dokupienie odtwarzacza blue-ray. Faktycznie nie musi być kupowany w sieciówce, by można było kupić na raty. Proszę o propozycję zestawów, z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
 6. Kino domowe 5.1.

  Witam. Jestem zainteresowany zakupem nowego kina domowego, cena max 3200. Kino musi być dostępne w sieciówkach ze względu na zakup na raty. Kino będzie bardziej używane do słuchania muzyki i sporadycznie do oglądania filmów na komputerze, który jest podpięty do telewizora Samsung UE40J5100.Kino chciałbym podłączyć do telewizora, komputera z telewizorem i komputera z monitorem, jeśli jest taka możliwość.
×