Skocz do zawartości

ed23

Uczestnik
 • Zawartość

  34
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Audiowit pisałem przez Allegro ale do teraz nie dostałem odpowiedzi .Wzmacniacz był wystawiany w sierpniu i teraz .Zobaczę co wyskoczy na którymś z portali .
 2. Tak. Może tak wygląda ale zadaje tylko pytania .Nie znam się na sprzęcie kiedyś było tego duużo mniej ,a teraz głowa boli tego tyle jest.Wiem są opisy w necie ale warto rozmawiać z osobami które miały z tym styczność. Dzięki za wyrozumiałość.
 3. Jest na allegro za 1200 zł do jutra
 4. Koledzy a Thule IA 100 podejdzie?
 5. Tak jak piszesz poza budżetem .A coś z Rotela jest tego sporo na rynku podejdzie ?Od jakiego numeru szukać ?
 6. Dzięki za info ,może coś się pojawi na którymś portalu aukcyjnym.
 7. Wzmacniacz Advance Acustic Max 250 podejdzie do Xavianów?
 8. F1angel tak chodzi mi o podłączenie dwóch kompletów kolumn.Cena może być troszkę większa piszę "troszkę" 1300 może być..Xawiany graja dobrze ale wzmak umiera raz gra ciszej to któryś kanał się wyłancza . Póżniej na pisze teraz brak czasu.
 9. Witam po dłuższej nieobecności .Dzisiaj dotarły do mnie Xaviany 125 a wiec teraz poszukiwanie wzmacniacza.Zastanawiam się nad propozycją RoRo Rotel Ra 980 bx lub Ra 985 bx wersja z pilotem .Myślałem nad propozycja f1angela Thule ale odpada nie ma dwóch wyjśc na kolumny.
 10. Dzięki za wszystkie propozycje , ale kolumny Xavian nie kupiłem .Zastanawiam się nad Chario Lynx czy podobnie dobre jak Xavian ?
 11. A jaki wzmak polecicie do Xawian XN125 ,słaby budżet do 1000zł?
 12. RoRo wolę zacząć od wzmacniacza tak jak pisałem na początku,chociaż powinno zacząć od kolumn . A to że piszę o cenie to nie mam pretensji do sprzedawcy ,każdy towar ma swojego kupca.
 13. Cześć .Nie kupiłem Xawianów były trochę zmęczone ale ktoś kto obserwuje te wpisy kupił je.Mam coś innego na oku, dla tego pytałem się o wzmacniacz.Kolego RORO sam pisałeś w poście nr39 , komplet Xawianów + wzmak to 4 , 5 tyś ze stendami,a mój budżet to 3 tyś.Może za tą kasę masz kable albo 2 X więcej twoja sprawa Jak chcesz możesz zamknąć ten wątek a wpis usunąć.Mogę tylko podziękować dla Audiowita poświęcił mi dużo czasu oraz f1agela za ukierunkowanie.
 14. Nie dynki nie kupiłem Xawiany 2200 niżej nie zejdzie to może wzmak a kolumny jak coś się trafi .Sony 770 es za1500 tylko czy warty swojej ceny luxman ale bez pre amp może coś innego ale co propozycja?
 15. Koledzy jaki wydajny prądowo wzmacniacz i dobry można kupić do 1600 zł?
×
×
 • Utwórz nowe...