Skocz do zawartości

Spiderjo

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Spiderjo

 • Ranga
  Debiutant
 1. Witam chciałbym się dowiedzieć która karta: Audiotrak Maya U5 czy Behringer U-Phoria UM2 będzie lepiej rejestrował dźwięk, a który odtwarzał go. A w zasadzie wydaje mi się, że rejestrować lepiej będzie Behringer tylko jak on odtwarza dźwięk do gier i muzyki ?
 2. Generalnie chciałbym mieć bardzo dobra jakość dźwięku na słuchawkach qpad qh-90 do gier i muzyki i przy tym zeby mikrofon dobrze przecheytywal (czysto i głośno). Faktycznie nie zdałem pytania. a ono brzmi, która karta dźwiękowa będzie lepsza ? Behringer U-Phoria UM2 czy Xonar DGX lub może jeszcze inna do 200zł +/-
 3. Witam, posiadam mikrofon BM-800 i chciałbym, aby dźwięk z niego był czysty i głośny, oraz mieć bardzo dobrą jakość dźwięku do gier i muzyki(bass, house, elektro) Słuchawki jakie posiadam to Qpad qh-90. Która karta dźwiękowa będzie lepsza. Dodam, że byłem posiadaczem Xonar DG i do mikrofonu się nie nadał dźwiek był ledwo słyszalny nawet z maksymalnymi podbiciami, a an zwykłej karcie usb za 5 zł z aledrogo mikrofon był głosnny, ale nie dokońca czysty dźwięk.
×