Skocz do zawartości

Dadits

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Dadits

  1. Dzięki jacek75, za wytłumaczenie mi mojego błędu i ukierunkowanie potrzeb. Tak, tutaj mi bardziej chodziło o to, że na początku można by było podłączyć tylko stereo do amplitunera a później, w miarę potrzeb, rozszerzyć cały system. Ale już wiem, że to by był głupi pomysł. Zaczynam się więc rozglądać za jakimś sprzętem stereo.
  2. Widać faktycznie, moje oczekiwania były źle ukierunkowane, kino domowe wygląda jak coś co kompletnie nie jest sprzętem, z którego będę zadowolony. Rozumiem, że za przyzwoity sprzęt stereo też będę musiał wydać około 4k. Oczywiście wolałbym aby to było mniej jak więcej Wydawało mi się na początku, że taki amplituner wielokanałowy jest bardziej przyszłościowy tj. można by podłączyć do niego stereo i kiedyś w miarę potrzeb dołączać więcej głośników. Widać sprzęty audio to nie mój konik.
  3. Witam serdecznie, przymierzam się do zakupu zestawu audio. Sprzęt na chwilę obecną będzie służył głownie do odsłuchu muzyki (muzyka klubowa z mocnym basem), proporcje 90% muzyki 10% TV. Zastanawiam się nad takim komponentami zestawu: Amplituner: - YAMAHA RX-V679 - YAMAHA RX-V 481 - DENON AVR-X2100 Generalnie chodzi mi tu o zakup takiego amplitunera, którego nie będzie trzeba wymienić za kilka lat i posiadającego takie funkcje jak połączenie WI-FI Bluetooth. Głośniki: - QUADRAL QUINTAS 6500 - TAGA HARMONY TAV-606v3 Subwoofer: -YAMAHA YST-SW320 Chciałbym na sprzęt poświęcić 4 - 4,5k zł. Prosiłbym o doradzenie w komponowaniu zestawu, na co zwrócić uwagę przy zakupie używanych sprzętów ( takich oczywiście nie wykluczam ), doradzenie nad czym można się zastanowić jeśli chodzi o alternatywę komponentów, co będzie najlepszym rozwiązaniem w moim przypadku. Jak widać na sprzęt nie mam zbyt dużo pieniędzy dlatego chciałbym o radę w skomponowaniu wszystkiego w możliwie jak najlepszej proporcji jakość / cena. Pozdrawiam,
×
×
  • Utwórz nowe...