Skocz do zawartości

adamek35

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O adamek35

 • Ranga
  Debiutant
 1. Wpadła mi ta aukcja w oko z dali 450, czy są one warte uwagi i zakupu http://allegro.pl/solidne-kolumny-podlogow...6586622274.html ? Bez maskownic.
 2. Jeżeli będzie warto to zwiększę do 3k. Jeżeli masz coś ciekawego to chętnie wezmę to pod uwagę .
 3. Dzięki. Patrzyłem, za tymi kolumnami już wcześniej ale na naszych portalach jest ich mało, praktycznie zero ofert. Co do tego wzmacniacza, jest niezły rozstrzał cenowy, 1400 zł http://allegro.pl/harman-kardon-hk-680-wzm...6593982227.html i porysowany za 800 zł http://allegro.pl/harman-kardon-hk-680-wyb...6593676611.html Zastanawiam się nad sprzętem z Myślenic, od użytkownika pumpurek http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5157016 Mam 200km do niego. Myślę nad kolumnami dali 450, z tym, że pewnie musiałbym znacząco przekroczyć mój budżet, nad czym mogę się zastanowić
 4. I jak wrażenia? Byłeś w Myślenicach na odsłuchu? Ja też szukam sprzętu do podobnego pomieszczenia, a końcem listopada będę przejeżdżał do Katowic, to może zaglądnę.
 5. Cześć, dotychczas nie miałem, żadnego sprzętu audio, tylko pożyczone na kilka dni kolumny podłogowe i tak mi się spodobało, że nadszedł czas na własny sprzęt! 1) Budżet na sprzęt posiadam w granicach 1k-2k. Myślę, że więcej nie ma co na razie wydawać. 2) Sprzęt może być nowy oraz używany. 3) Raczej myślę o sprzęcie stereo (kolumny podłogowe + wzmacniacz) niż o kinie domowym (zastanawiam się jeszcze gdzie sprzęt ustawić). Mam 3 pomieszczenia, jednak to drugie z TV pewnie nie nadaję się (są to dwa połączone pokoje, jest możliwość przemeblowania). 4) Powierzchnia pierwszego pokoju to 3,5m x 4,2m. Powierzchnia drugiego pokoju to mniej więcej 5,3m x 3.5m + 3.5m x 4.2m. Pokój trzeci to 5,3m x3.5m 5) Słucham głównie rocka oraz metalu. 6) Na razie muzykę zamierzam puszczać z komputera lub PS3, ew. przez TV (hdmi lub inne opcje). Podstawą na pewno będzie komputer, reszta jest mocno opcjonalna. Pomieszczenia wyglądają tak: Myślałem o przemeblowaniu pomieszczenia nr 2, tak żeby móc zamontować kino domowe do TV oraz móc słuchać muzyki ale może być ciężko... (Puste miejsce to przejście do kuchni). Dlatego głównie zastanawiam się nad pomieszczeniem nr 1 i samym sprzętem stereo. Awaryjnie zostaje także pokój nr. 3, który mogę także dostosować i przemeblować. Proszę osoby bardziej doświadczone o pomysły i radę . Dziękuję za pomoc.
×
×
 • Utwórz nowe...