Skocz do zawartości

Endi

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

O Endi

  • Urodziny 06.10.1971
  1. Oczywiście że możesz mieszać zestawy a już suba na 100% - zwróć tylko uwagę czy ten sub nie będzie za słaby do tak dużego salonu i ogólnie w zestawieniu z tymi Heco - najważniejsze w kinie domowym są zestawy frontowe to one odpowiadają za całą akcję no i central też powinien być przyzwoity .
  2. jungl!st, widzę że decyzja już zapadła KODA i tylko KODA - fajna nazwa firmy - po prostu kup te kolumny a będziesz zadowolony - na pewno - bo wpadły Ci w oko - miłość jest ślepa uwierz mi - i nie dotyczy to tylko kobiet, wbrew pozorom- na pierwszy rzut oka wydaje się że to BOGINI a potem przychodzą rozczarowania i codzienność - a zresztą wybierz się na AUDIO SHOW 2008 (za tydzień 8-9 listopad) a zobaczysz ile tam miodu jest )))
  3. Ponieważ to mój pierwszy post na tym forum serdecznie wszystkich witam - a może zainteresuję kolegę firmą Rubicon (nie jestem żadnym dystrybutorem ani sprzedawcą a jedynie użytkownikiem zestawu 5.1 model RP 36) tutaj jest cały zestaw Rubikon RP36 na początek poleciłbym monitorki surround RP 36 S RP36S mój pokój ma 28 m kw. podłączyłem je kiedyś jako zestaw frontowy tak ze zwykłej ciekawości i powiem że mnie pozytywnie zaskoczyły - poradziły sobie z wypełnieniem pomieszczenia dźwiękiem bez problemu - potem masz piękną perspektywę rozbudowy kompletnego zestawu łącznie z mocarnym subem- RSUB A12 RSUB A12 Jeżeli wstawisz podłogowce do tak małego pomieszczenia i to jeszcze bas refleksem przy ścianie będzie to przypominało raczej huk niż muzykę - jak to już napisał wyżej kolega Bartosz - a więc musisz naprawdę sprawę przemyśleć - małe kolumny wbrew powszechnej opinii wcale nie oznaczają słabego basu - naprawdę można się zdziwić.
×
×
  • Utwórz nowe...