Skocz do zawartości

Suchymilejow

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Suchymilejow

 • Ranga
  Debiutant

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Suchymilejow

  Pierwsze kino domowe

  Alarm odwołany?? problem tkwił w tv. Nie wiedział co ma na drugim końcu kabla hdmi. Wskazał em mu ze to kino yamaha i śmiga. Mogę nawet sterować głośnością pilotem do tv. Amplituner jednak nie wyłącza się automatycznie po wyłączeniu tv. Czy yamaha v481 współpracuje z ARC?
 2. Suchymilejow

  Pierwsze kino domowe

  Problem niedosytu subwoofera rozwiązałem ustawiając 50% mocy podczas autokonfiguracji. Teraz gra potężnie. W miejscu zakupu odpowiadali na moje pytania oraz podpowiedzieli o kablu optycznym aby zastosować bo nie miałem pojęcia ze tak można. A o problemie z hdmi jeszcze nie rozmawialiśmy. Dokładnie jest tak jak piszę. Nie ma żadnej reakcji. No może poza czerwonym znaczki na wyświetlaczu ampli "HDMI OUT"
 3. Suchymilejow

  Pierwsze kino domowe

  Witam ponownie. Zdecydowałem się na zestaw z pierwszego posta czyli amplituner i głośniki yamaha + sub Magnat. Jestem raczej zadowolony choć spodziewałem się mocniejszego basu z tego suba. Ale I tak daje rade. Czuć ruchy powietrza siedząc ponad 3 metry od głośnika. Mam jednak problem z konfiguracja amplitunera z tv LG. Głos z tv odtwarzany jest na kd tylko po podłączeniu optyka. Żadna komunikacja poprzez hdmi nie jest widoczna. Ani dźwięk ani wizualne menu z amplitunera nie są wyświetlane na tv. W tv mam 4 złącza hdmi oznaczone 1. "Hdcp 2.2" 2. "ARC" 3. "10 Bit" oraz 4. "MHL" Żadna kombinacja podłączenia nie daje efektu. Może Wy macie jakieś pomysły bo ja siedzę w instrukcjach ale nie przynosi to rezultatu.
 4. Suchymilejow

  Pierwsze kino domowe

  Wiem że są lepsze kolumny Yamahy, nawet przez chwilę się zastanawiałem nad oparciem zestawu na NS-555 jednak postanowiłem zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na ważniejsze dla mnie rzeczy. Jeśli masz propozycje innych głośników chętnie dowiem się jakich. Jestem w tym zielony a nie chciałbym popełnić kosztującego mnie kilka tysięcy złotych błędu.
 5. Suchymilejow

  Pierwsze kino domowe

  Dobry wieczór. Chciałbym kupić zestaw kina domowego. I w tym miejscu pojawia się wiele pytań: co kupić? jakiej firmy? czy ja tego potrzebuję? 😉 Kilka faktów : chce kino nie stereo (rozumiem różnicę ) Zależy mi na efekcie przy oglądaniu filmów do muzyki aż tak nie będę zestawu używał (filmy 80% muzyka z yt 20%) Pokój spory ponad 35m2 w przybliżeniu kwadrat. Chciałbym wydać do 4000 zł. Mam swojego faworyta https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/kino...1-ns-p51-orzech + do tego Subwoofer Magnat Monitor Supreme Sub 302A Pytanie do Was czy to dobry wybór zagra to?
×