Skocz do zawartości

Bartosz Zapotoczny

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Bartosz Zapotoczny

 • Ranga
  Debiutant
 1. Bartosz Zapotoczny

  Kolumny stereo do ~2000

  Wychodzi na to że się źle zrozumieliśmy Pisząc "2 tyle co na głośniki" Miałem na myśli, że mam do wydania tyle samo co na głośniki. Już poprawione. Wracając do tematu HARMAN KARDON HK 680 będzie dobry pod w.w. Magnaty?
 2. Bartosz Zapotoczny

  Kolumny stereo do ~2000

  Z tym cytowaniem samego siebie, jak już pisałem, to za późno zauważyłem owy przycisk "Edytuj" Niezbyt rozumiem, o co Ci chodzi.
 3. Bartosz Zapotoczny

  Kolumny stereo do ~2000

  Zdecydowałbym się chyba na te Magnaty. To teraz pozostaje kwestia wzmacniacza, bądź przedwzmacniacza i końcówki mocy. Co polecicie. Mogę wydać tyle samo co na głośniki.
 4. Bartosz Zapotoczny

  Kolumny stereo do ~2000

  Głównie zależałoby mi na dobrym dole, ale też żeby nie było że słychać sam bas. Średnica i góra też musi być.
 5. Bartosz Zapotoczny

  Kolumny stereo do ~2000

  Mógłbyś czymś uzasadnić swoją propozycję? Przepraszam za cytowanie samego siebie, 2 posty jeden pod drugim, ale dopiero teraz zauważyłem przycisk "edytuj"
 6. Bartosz Zapotoczny

  Kolumny stereo do ~2000

  Chciałbym dodać, że doczytałem trochę i zamiast YAMAHY R-S202D wpadłaby M4
 7. Bartosz Zapotoczny

  Kolumny stereo do ~2000

  Witam, kolumn podłogowych. Cena: ~2000 Używany czy nowy: Mogą używane Czy stereo, czy kino: stereo Sprzęt towarzyszący: YAMAHA R-S202D i YAMAHA C-60 ( Jeszcze nie kupione) Powierzchnia: ~ 16m2 Muzyka: Głównie Hip-hop, rzadziej Electro-House itp. Jakość: Jak najlepsza Wymagania : Głęboki bas Zastanawiałem się nad Altusami 300, ale opinie na necie są mieszane. Dodam, że jestem początkujący w sprawach Hi-FI. Sprzęt ma być podłączony pod TV i/lub PS4
×