Skocz do zawartości

Mario84

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Mario84

 • Ranga
  Debiutant

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mario84

  Jakie głośniki do wzmacniacza Pioneer A-30

  Jestem z Olsztyna (Warmińsko-Mazurskie) i nie ma tu wielu salonów ( o ile w ogóle jakieś są i wybór w nich). Więc raczej muszę kupować w ciemno. Ponowie pytanie: A co myślicie o BMN M1 lub MONITOR AUDIO BX2? warto zaryzykować?
 2. Mario84

  Jakie głośniki do wzmacniacza Pioneer A-30

  elac bs73, b6, dali zensor 3. wszystkie mają bass reflex z tyłu, a kolumny będą prawie przytulone do ściany. Z tego co już wiem, jeśli bass reflex jest z tyłu, kolumny powinny być odsunięte od ściany (około 1m). A co myślicie o BMN M1 lub MONITOR AUDIO BX2? "Ale wybór musisz dokonać po odsłuchu kolumn u siebie inaczej nie kupuj w ciemno. " - to można tak sobie brać i oddawać?
 3. Mario84

  Jakie głośniki do wzmacniacza Pioneer A-30

  Odpowiadam po kolei: Chcę kupić kolumny głośnikowe (potocznie głośniki ) mogą być nowe, mogą być używane, ważne żeby były trwałe i nie musiał za parę lat zmieniać, Barwa dźwięku... tu będzie trudno, napiszę swoimi słowami. Chciałbym żeby bas był miękki, ale doniosły - wyraźny, wyższe tony ostre. Wymiary pomieszczenia, w załączniku. Miejsce odsłuchu (kanapa) będzie znajdowało się w odległości ok 3m. mniej więcej na tej samej wysokości co kolumny (głośniki wysokotonowe, będą na wysokości uszu). Kolumny mają ograniczenia gabarytowe, ponieważ muszą się zmieścić pomiędzy meblami i TV. Oprócz tego ustawienia, jest jeszcze jedna możliwość - zawieszenie na ścianie prawie pod sufitem, ale to raczej nie jest dobry pomysł. Źródła dźwięku to laptop samsung rf710, iPhone 5s i TV LG (jakiś smartTV). Okablowanie... nie wiem czy mam tak czuły słuch, żeby to miało wpływ. Czy mocno ono wpływa na jakość dźwięku? Jeśli będzie trzeba, kupię coś lepszego
 4. Witam, Pomożecie mi dobrać głośniki do wzmacniacza pioneer A-30 (wzmacniacz już kupiony), pomieszczenie w którym będzie znajdować się sprzęt, ma około 24m2. Rodzaj muzyki jakiej słucham: ambient, imd, electronic, chillout, dub, dub techno, house, dubstep, Drum&Bass, minimal techno, (generalnie elektroniczna ) niestety mam ograniczenia gabarytowe głośników : szerokość 230mm wysokość maks. 500mm głębokość maks. 350mm. Cena maksymalna do 1500zł. Dziękuję za pomocne odpowiedzi.
×