Skocz do zawartości

mingus

Uczestnik
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Dzięki, a może pomożecie wybrać coś konkretnego, bo obfitość modeli duża, a moja orientacja mała.
 2. Przepraszam, że nie doprecyzowałem. Generalnie wyportkowałem się na pierwszy zestaw stereo. Zgodnie z, Twoimi między innymi, sugestiami, zamiast amplitunera zakupiłem wzmacniacz. Chciałbym mieć też radio, ale jakie nie bardzo się orientuję. Liczyłem, że uda się coś znaleźć do 300 zł, a najlepiej jeszcze taniej, ale czy to mozliwe...
 3. Dzień dobry, bardzo proszę o pomoc w wyborze niedrogiego tunera do zestawu marantz pm6005 + dali zensor 3. Dziękuję z góry.
 4. Dzięki, poszukam w tym kierunku.
 5. Cóż, dlatego właśnie szukam porady tutaj. A co do budżetu, wolałbym pozostać przy kwocie ok. 3 tysięcy.
 6. Tak, w Nautilus. Budżet się nie zmienił. Zestaw z Dynaudio był bardzo zachwalany przez sprzedawcę. Jest też możliwość wzięcia na raty, co mało być argumentem za, ale mnie ostatecznie nie przekonało i wolałbym utrzymać przewidywaną kwotę.
 7. Magnat Quantum 675 nie jest, podobno, preferowany do jazzu, a to najczęściej słuchany przeze mnie gatunek muzyczny. Zestaw Dynaudio + Onkyo był bardzo rekomendowany przez sprzedawcę. Ciężko wypowiedzieć mi się na temat zasadności takiego zestawienia. Efekt dźwiękowy podobał mi się, cena, znaznie mniej. A co sądzicie o tych propozycjach: http://allegro.pl/monitor-audio-bronze-bx5-i6705865432.html (jeśli to sensowne kolumny, jaki amplituner i odtwarzacz możnaby do nich dobraC?) lub http://allegro.pl/zestaw-wzm-denon-mission...6708738133.html
 8. Problem polega na tym, że nie mam dużego doświadczenia. To ma być mój pierwszy zestaw, przeskok z miniwieży. Sprzedawca w salonie polecał mi zestaw dynaudio emit 30 + onkyo 8150 + ONKYO BD-SP353. Dźwięk podobał mi się, ale kwota ponad ośmiu tysięcy jest dla mnie na teraz zbyt wygórowana.
 9. Dziekuję za odpowiedź. Ten zestaw zaoferował mi jeden z uzytkowników forum i nie wiem, czy byłaby możliwość odsłuchu. jacek75, a może Ty byś coś zaproponował, bo błądzę we mgle... Wolałbym, żeby 3000 zł było górną granicą, ale jeśli przeskok jakościowy byłby wyraźny, byłbym skłonny dołożyć kilkaset złotych. Wciąż też waham się pomiędzy typowym stereo (wiem, że lepsze), a amplitunerem (zależy mi na radiu).
 10. Podobno. Jeszcze nie sprawdzałem. Jakościowo to dobry sprzęt?
 11. A co sądzicie o takim zestawie: Amplituner NAD VISO FIVE + kolumny Audio Monitor 6 Bronze? Mam możliwość kupna używanego zestawu za ok. 3500 zł
 12. Witaj, dziękuję za odpowiedź. Nie upieram się, ale może jednak amplituner nie byłby złym rozwiązaniem? Radio przydałoby się. Może ktoś poradzi coś jeszcze lub odniesie się do propozycji S4Home? Pozdrawiam.
 13. Dzień dobry, jako osoba kompletnie nieobeznana sprzętowo, pozwalam sobie na założenie nowego wątku z prośbą o pomoc w doborze zestawu HI-FI/kina domowego, tj. kolumn głośnikowych, amplitunera i odtwarzacza blu-ray/ cd. A zatem konkrety: - chciałbym przeznaczyć ok. 3000 zł na cały zestaw, zapewne używany - pokój, w którym będzie zestaw ma ok. 20 metrów - myślę, że oczekiwałbym dźwięku ciepłego i przestrzennego - słucham różnych gatunków ze szczególnym uwzględnieniem jazzu Ponieważ ZUPEŁNIE nie znam się na sprzęcie, będę bardzo wdzięczny za konkretne sugestie. Z góry dziękuję za pomoc i porady. Pozdrawiam.
×
×
 • Utwórz nowe...