Skocz do zawartości

sck

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez sck

  1. Ok, dzięki. Trochę wody w Wiśle upłynęło ale chyba znalazłem dwa dapy spośród których jeden wpadnie w moje ręce. Cayin N6 - brzydki jak cholera, i Colorfly C4, pytanie czy ktoś miał styczność z jednym i drugim i jest w stanie porównać je pod względem dźwięku? C4 - ok. 1600zł, N6 - ok. 2100. 500zł różnicy to dla mojej kieszeni sporo, czy różnica pomiędzy nimi jest znacząca? Głowę mam już jak balon od czytania internetów na ich temat, porównania nie znalazłem. No i jest jeszcze ten wygodniutki Cayin I5, byłoby radyjko, bluetooth i takie bajery ale podejrzewam że daleko mu do pozostałej dwójki.
  2. No i tutaj właśnie się gubię, przenośne maleństwo może oferować lepszy dźwięk niż tuner w podobnej cenie? Szczerze mówiąc wcześniej szuakłem właśnie pośród odtwarzaczy przenośnych, powinienem tam z powrotem skierować swoją uwagę? Zależy mi głównie na flacach, spotify i dosłownie jednej aplikacji radiowej, mógłbym to mieć w odtwarzaczu z androidem. Priorytet jednak to zawsze dźwięk.
  3. Cześć, do tej pory słuchałem muzyki z przenośnego odtwarzacza Sony NWZ-E585, jakiś czas temu kupiłem do niego słuchawki K550 MKII z zamiarem wymiany poczciwego grajka na coś lepszego. Zdecydowałem że będzie to tuner sieciowy, szukam i czytam od tygodnia, do tej pory moją uwagę przykuły trzy modele: Pioneer N-P01, N-50A oraz Marantz N6005. Problem z Pioneerami polega na tym że nie posiadają wyjścia słuchawkowego i tutaj moje pierwsze pytanie: 1. Podłączenie słuchawek pod RCA przez przejściówkę to dobry pomysł? Nie będzie się takie połączenie w jakiś sposób gryzło ze słuchawkami (Wybaczcie ale jestem zielony). 2. Pytanie drugie, czy kupno tunera za 2500 (bo tyle wynosi mój maksymalny budżet), do K550 MKII ma sens? Pozwoli mi to wykorzystać w pełni dźwięk jaki oferuje taki tuner czy może powinienem się skupić na nieco tańszym źródle dźwięku? 3. Czy ktokolwiek z was może coś powiedzieć o dźwięku N-P01? Nie ukrywam że uśmiecha się do mnie swoim wyglądem a i cena jest atrakcyjna. 4. Co ewentualnie polecilibyście do połączenia z K550? Muzyka której słucham to Jazz, głównie kontrabas, fortepian, perkusja. Interesuje mnie bardziej namiastka brzmienia analogowego.
×
×
  • Utwórz nowe...