Skocz do zawartości

Mańko

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Mańko

 • Ranga
  Debiutant
 1. Mańko

  Problem z PC/Kino domowe

  Czyli uzyskam dźwięk tylko i wyłącznie 5.1 tak? Gdy puszczę muzyke głośniki mają być cicho bo to nie jest 5.1? Spróbowałbym, gdyby oddawałły chociaż dźwięk stereo. Ale są całkowicie cicho... Mogę poszukać jakiegoś filmu 5.1, pobrać program vlc i sprawdzić twoją metodę. EDIT: Dziękuje bardzo za pomoc i cierpliwość przy pomocy z tym problemem, szukających rozwiązania z podobnym problemem polecam zdjąć gumowe nakładki ze złączek...
 2. Mańko

  Problem z PC/Kino domowe

  Bardzo przydatna odpowiedź, lecz zaznaczenie Realtek Digital Output niczym nie skutkuje, dalej brak dźwięku mimo że kino widzi sygnał nadawany przez komputer, w innym wypadku opcja Optical była by niewidoczna. Jeszcze jedno pytanie, w Default format moge wybrać tylko dźwięki 2 kanałowe, może ktoś wie dlaczego? nawet jeśli sygnał jest nadawany stereo to nie powinno być jakiekokolwiek dźwięku? Zawsze to jakiś punkt zaczepienia.
 3. Mańko

  Problem z PC/Kino domowe

  Witam, napotkałem się z problemem podłączenia kina domowego z komputerem. By móc korzystać ze wszystkich głośników podłączyłem się kablem optycznym, niestety nie ma żadnego dźwięku, próbowałem to skonfigurować, ale no niestety nie daje rady i potrzebuje pomocy, mój sprzęt to port optyczny w zintegrowanej płycie głównej MSI B250 PRO CARBON a kino to LG LHB655 5.. Podłączenie kablem analogowym skutkowało działaniem tylko dwóch głośników, stereo. Włączyłem tryb OPTICAL, ale cisza, liczę na waszą pomoc.
×