Skocz do zawartości

Eveander01

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Eveander01

  1. Ja bym najpierw spróbował - podłączyć do głośników jakieś mp3 albo inny komputer lub laptop. Jak na wszystkim brzęczą - no to buble. A jak tylko na Twoim kompie - to odłącz tv tuner, internet radiowy - jeśli masz coś z tych rzeczy... i jeśli chodzi o głośniki komputerowe :> bo w sumie to nie wiadomo o jakie.
  2. Właściwie to dziś mogę powiedzieć, że jestem pewny - tego co napisałem... Lewa gra gorzej, jakby mniej selektywnie i minimalnie ciszej. Ustawiając w foobar2000 miksowanie stereo do mono, albo jeszcze lepiej - "odwracając" stereo - mam różnicę jak na dłoni. Cóż - chyba jestem tylko jeden. Jutro chyba je oddam do sklepu i tyle - po problemie.
  3. Witam Właśnie kupiłem - testuję. Ale... Chciałbym zadać pytanie użytkownikom zestawu Creative Gigaworks T40. Czy nie macie wrażenia, że dźwięk lewej kolumny jest minimalnie gorszy od tego z prawej? Dotyczy to zarówno partii wokalu jak i uderzeń basu. Czyli jakby ogólnie całej kolumny a nie pojedyńczego głośnika. Nie jest to jakaś rzucająca się w ucho różnica, ale jednak jest. Ja ją słyszę, szczególnie kiedy porównuję oba na zmianę bawiąc się balansem. Wiem o pewnej wadzie fabrycznej tych zestawów - mam na myśli rozłączające się kabelki od głośniczków w środku. Do poczytania tutaj: http://www.trustedreviews.com/forums/showthread.php?t=2701 Rozkręcałem - sprawdzałem - ale kable są ok. Moje POWAŻNE zastrzeżenia budzi też kabel łączący lewą kolumnę z aktywną częścią zestawu. Długi i marnej jakości. Być może to jego wina? Zastanawiam się nad jego wymianą na lepszy... Czy ktoś miał może podobne wrażenia? Jakieś rady? BTW - powinny kosztować nieco mniej niż 310 zł Wcale nie są takie super. Głupio tak porównywać ale dotąd, do komputera - używałem słuchawek AKG K77 (120 zł) i jakość doznań płynących ze słuchania muzyki na nich - jest lepsza niż z tych kolumn.
×
×
  • Utwórz nowe...