Skocz do zawartości

mati

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez mati

  1. przy takich odpowiedziach pewnie będę kierować się intuicją Pioneer DCS370 odpada na dzień dzisiejszy bo wyczytałem że dźwięk z kompa dzieli na 2.1 zamiast na 5.1. Na chwilę obecną skłaniam się do Panasonica lub Pioneera ale w wyższej wersji DCS580. Muzyczny_gościu - jestem w pełni świadomy że z niektórych porównań zestawów, zwykły użytkownik sprzętu Hi-fi nie może wyłonić zwycięzcy przez wzgląd na bardzo zbliżone parametry. Założyłem ten temat bo sam nie mam wiedzy na temat "dobrego dźwięku" i pomyślałem że może pojawić się ktoś z cennymi uwagami na temat wyboru kina domowego lub ktoś kto sam niedawno kupował kino w tym przedziale cenowym i może podzielić się doświadczeniem. Oczywiście jeżeli nikt by mi nie odpisał to też by się nic nie stało. Kupiłbym to co sam uważam i tyle, ale jestem wdzięczny za każde sugestie. Mam nadzieję że chodź trochę się rozumiemy:)
  2. Od początku wiedziałem że nikt mi nie napisze : Bierz Samsunga tx500 bo akurat miałem cztery zestawy u siebie i ten najlepiej gra:) muzyczny_gościu Zapytałem który zestaw wybrać? Po której firmie spodziewać się lepszej jakości? Pierwsze pytanie zadałem ze świadomością że odpowiedź na nie, będzie trudna ale drugie chyba nie jest takie ciężkie do wyboru?! Sam osobiście myślę że Pioneer to najsolidniejsza firma z tych trzech jednak Samsung przyciąga mnie do siebie wyglądem. Od razu napiszę że moje opinie oparte są tylko i wyłącznie na tym jak poszczególna firma się prezentuje na rynku a nie na podstawie jakości części które używa, niezawodności czy nawet jakości. Zdaję sobie sprawę że gdybym losowo wybrał jakiś zestaw to i tak bym był z niego zadowolony ale pisząc taki post z zapytaniem który byłby lepszy, tak naprawdę gdzieś w podświadomości oczekuję odpowiedzi którego na pewno nie brać No chyba że wybrałem trzy równie dobre firmy i trzy równie dobre zestawy. Wtedy tylko lecę i kupuję to co ładniej wygląda:P
  3. Brałem również pod uwagę że te opinie pozytywne mogą być przesadzone. Który w takim razie zestaw wybrać? Po której firmie spodziewać się lepszego odsłuchu?
  4. Witam Planuję zakup głośników które głównie współpracowały by z komputerem i z racji małego wyboru głośników komputerowych z przedziału około 1000zł moją uwagę od razu przyciągnęły głośniki Logitech Z-5500. Wśród tej klasy sprzętu podobno nie mają sobie równych. Rozważam jednak zakup jakiegoś kina domowego zamiast tych logitechów tylko nie wiem czy dopłata około 200zł miała by sens. Wyszukałem następujące zestawy kin domowych które mnie zainteresowały: PIONEER DCS - 370 SAMSUNG HT-TX500 Samsung HT TZ 315 PANASONIC SC-PT860 Przypuśćmy że Logitech nie są warte swojej kasy w porównaniu z tymi zestawami to który byłby najlepszym wyborem z podanej wyżej listy?
×
×
  • Utwórz nowe...