Skocz do zawartości

morton_feldman

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Szczecin
 1. Nic nie zrozumiałem, sorry. Możesz jaśniej?
 2. No kolumny są słabe ale kiedy podłączyłem inne głośniki-monitory (bez wzmacniacza) do interfejsu to działo się to samo. Komputer ma procesor intel core i3. 4gb RAM.
 3. Nie widzę żeby kable gdziekolwiek się stykały. Głośniki są stare i tanie ale podłączyłem do interfejsu bezpośrednio inne głośniki, działo się to samo. Zanim podłączyłem Marantza to korzystałem ze starej plastikowej wieży marki AIWA i działo się tak samo. Głośniki to DK Digital LS190.
 4. Nie wiem co to jest częstotliwość próbkowania. Mam na myśli głośność. Nie mam możliwości sprawdzenia innego laptopa ani interfejsu. Nie wiem czy laptop jest starożytny. Jakie parametry masz na myśli? Nie wiem czym jest latencja ani tym bardziej jaka jest prawidłowa. Korzystam z foobar2000.
 5. Cześć. Powiedzcie mi proszę, dlaczego kiedy podłączam laptop + Interface Steinberg UR12 + Marantz PM 200 to mogę słuchać muzyki tylko bardzo cicho, przy nieznacznie wyższych dźwiękach się wyłącza i po chwili włącza na nowo? Dziękuję i pozdrawiam.
 6. Witam, nabyłem używany amplifier MARANTZ PM 200. Jakie kolumny polecicie do niego żeby dało się usłyszeć tyle jakości ile producent/mikser/master muzyki starał się wtłoczyć w kompozycje? Pokój ma 17,5 m2. Słucham zarówno klasyki jak i jazzu, rocka, elektroniki i każdego rodzaju eksperymentów. Nie operuję sporym budżetem. Czy można kupić coś sensownego w okolicach 400-700 zł? Czy używane kolumny są sensowne do kupowania? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
×
×
 • Utwórz nowe...