Skocz do zawartości

IronFloyd

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O IronFloyd

 • Ranga
  Debiutant
 1. Dość ciekawy pomysł, ale chodziło mi raczej o sterowanie pilotem amplitunera. Mam na pilocie przycisk "source" i znaczek on/off. W instrukcji znalazłem wyczerpujące wyjaśnienie: "przycisk source"... Chciałem go w jakiś sposób zaprogramować, tak samo jak sterowanie funkcjami back, forward, stop, play itp. (w ten sposób ograniczyć ilość używanych pilotów do minimum, a nie jeszcze dodawać jeden) ale zaprogramowałem tylko funkcyjne i tylko do wyłączenia odtwarzacza. Jak go włączę to już nie chce się słuchać pilota od RS500. I nie ukrywam, że brak wyłącznika na pilocie to chyba jakiś nieśmieszny dowcip projektantów i inżynierów.
 2. Dziękuję za szybkie odpowiedzi. Czyli mówią panowie, że nie da się wyłączyć odtwarzacza CD zdalnie. W jakikolwiek sposób?
 3. Dzień dobry. Piszę do Panów gdyż potrzebuję małej porady. Kilka lat temu Tata zakupił zestaw Yamaha RS500 i CD-S300. Od pewnego czasu zacząłem interesować się techniką audio, więc naturalne było zwrócenie się ku mojemu domowemu zestawowi Hi-Fi. Jakie było moje zdziwienie gdy na pilocie od CD okazało się, że nie ma możliwości zdalnego wyłączenia odtwarzacza. Zacząłem więc szukać możliwości takiego sterowania pilotem od amplitunera. Przeglądałem instrukcję, ale to nic nie pomogło. Na tylnej płycie znalazłem jeden wspólny mianownik dla obydwu urządzeń. A mianowicie - nieopisane gniazdo. Nie zostało nawet uwzględnione w instrukcji obsługi obydwu urządzeń. Nie mam pojęcia jak nawet je wyszukać w internecie, więc zgłaszam się do Was o pomoc. Poniżej wrzucam zdjęcia gniazd z tylnych płyt. wymiary gniazda to: 15mm na ok 4mm Pozdrawiam IF
×
×
 • Utwórz nowe...