Skocz do zawartości

Mark

Uczestnik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Mark

 • Ranga
  Debiutant

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mark

  Zestaw stereo 3000 zł

  Aaa okej, myślałem, że oglądałeś jakieś konkretne modele. No nic czas mam to będę dalej szukał . Miałeś rację, łatwo nie ma.
 2. Mark

  Zestaw stereo 3000 zł

  Dzięki za chęci, możesz napisać mi jakich modeli szukałeś? Sam też bym się za nimi porozglądał.
 3. Mark

  Zestaw stereo 3000 zł

  @ToTameALand, Mieszkam na śląsku w okolicach Katowic, dojazd do sąsiedniego województwa też raczej nie będzie dużym problemem. Gdybyś mógł zaproponować coś z tych okolic byłbym wdzięczny. @Note, Dzięki, postaram się go posłuchać. Może bardziej będzie mi odpowiadał z wcześniejszymi zestawami.
 4. Mark

  Zestaw stereo 3000 zł

  A jakie są różnice między Nad 316 i 326? Mówiąc o wyższym modelu Elaca który masz na myśli? Co do innych zestawów jestem otwarty na propozycje, ostatecznie chciałbym się zamknąć w ok. 3500 za zestaw.
 5. Mark

  Zestaw stereo 3000 zł

  Odsłuchałem paru zestawów, więc czas podzielić się wrażeniami. Póki co przesłuchałem 5 zestawów: 1. Na pierwszy ogień poszedł NAD 316 + Magnat Quantum 677- Tak jak ToTameALand wspomniał, stopa czasem się gubiła, a wysokie tony jak dla mnie były zbyt ostre. Najmocniej zauważyłem je przesłuchując Nightwish i niestety nie było to przyjemne. 2. NAD 316 + Heco Music Style 500- Zestaw przyjemny w odsłuchu, jednak środek pasma był jakby wycofany, z tyłu. Nie wiem jak to dokładniej określić, jakby bardziej wytłumiony. 3. Yamaha A-s501 + Heco Music Style 500- Tutaj nie zauważyłem większych różnić między zestawem z NAD 316. 4. NAD 316 + Indiana Line Tesi 560- Zestaw podobny do Heco, tutaj środek nie był tak wycofany jak w Heco, przez co wydaje mi się najlepszy z dotąd odsłuchanych. 5. NAD 316 + Elac Debut B6- Tutaj 2 plan, tło wydawało się wyraźniejsze, przez co piosenki brzmiały inaczej niż na poprzednich zestawach. Jest to ciekawy zestaw nad którym również się zastanawiam. Jednak niskie tony czasem jakby nie dochodziły do końca, a środek tak jak w Heco czasem był przytłumiony, choć nie było to tak wyraźne jak w zestawie z Heco. Z tych zestawów według mnie najlepiej zabrzmiały 2 ostatnie, a myślę jeszcze o przesłuchaniu zestawów zaproponowanych przez jacek75. Co do zestawów używanych, macie jakieś rady gdzie ich szukać? Za czym się jeszcze rozglądać? Jeśli chodzi o metal to słuchać będę różnych podgatunków, raczej nie będę skupiał się na jednym.
 6. Mark

  Zestaw stereo 3000 zł

  jacek75, Z tego czego się dowiedziałem to mógłbym podłączyć zestaw pod wyjścia S/PDIF lub HDMI w komputerze. Teraz tylko pytanie czy wybrać wzmacniacz z wejściami cyfrowymi czy zakupić zewnętrzny DAC? Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, postaram się odsłuchać proponowanych przez was zestawów i wyrobić sobie opinię. Dzięki @ToTameALand za te kilka utworów, przydadzą się do testów.
 7. Mark

  Zestaw stereo 3000 zł

  ToTameALand Mógłbyś mi napisać z czym słuchałeś tych Pylony Pearl 25? I za czym proponowałbyś się rozglądać w tej cenie?
 8. Mark

  Zestaw stereo 3000 zł

  Witam Myślę nad kupnem zestawu stereo w cenie okołu 3000 zł. Do odtwarzania muzyki głównie służyć będzie komputer, stąd moje pierwsze pytanie jak podłączyć zestaw do komputera i czy warto zainwestować w dodatkową kartę dźwiękową? Oprócz tego będzie podłączony do tv i ps4. Pokój ma 20 m2. Słucham głównie metalu, rocku, rzadziej muzyki elektronicznej i filmowej. Jakie zestawy mi proponujecie? Pozdrawiam
×