Skocz do zawartości

jaamar1

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O jaamar1

 • Ranga
  Debiutant
 1. Nie wymagałbym wiele od tego typu zestawu. Piszczenie jest chyba wliczone w cenę. Podobna sytuacja .... ktoś kupując fiata 126 chce, aby się on dobrze zbierał spod świateł.... niemożliwe Mpżna zawsze spróbować z gwarancją.
 2. Przy odrobinie wiedzy i zdrowego rozsądku jesteśmy w stanie odróżnić rupieć od wartościowego sprzętu, wykorzystywanego w godziwy sposób. Nie kupiłbym przykładowo czegoś poobijanego, porysowanego i z urwaną gałką głośności.
 3. Powyższe stwierdzenie może zrazić do zakupu sprzetu używanego - co wg mnie jest błędem. Nie od dzisiaj wiadomo, że sprzęt AV podlega ciągłemu rozwojowi. Zmieniają się nośniki, moce obliczeniowe procesorów audio i video, rozdzielczość obrazu itp. Każda "epoka" miała w swojej ofercie sprzęt uznany przez fachowców oraz klientów indywidualych, jak również taki, który był po prostu kiepskiej jakości. W miarę pojawiania się nowych modeli, starsze szybko tracą na wartości, osiągając niejednokrotnie kilkakrotny spadek ceny początkowej. Zakup starszego sprzętu z wysokiej półki stanowi nie lada okazję. Sprzedający niestety nie ma wyboru i aby przebić się przez zalewające rynek nowości - musi dać niską cenę lub czekać na konesera starszych, dobrych modeli. Opcja nr 2 to nie lada wyzwanie od strony czasu oczekiwania dlatego wiele osób wybiera opcję nr 1 i sprzedaje sprzet za przysłowiowy bezcen. Sprzęt w dobrym stanie na pewno opłaca sie kupić. Warto przed tym zapoznać się z opiniami na jego temat oraz dopytać sprzedającego o historię wybranego egzemplarza, poprosić o dodatkowe zdjęcia. Dobrze też wrócić uwagę na stan śrubek na tylnym panelu - ślady rozkręcania mogą stanowić wskazówkę, ze coś było naprawiane. Życzę udanych poszukiwań "perełek" z rynku wtórnego
 4. http://www.audiostereo.pl/Jakie_kino_domow...20m2_57011.html
×
×
 • Utwórz nowe...