Skocz do zawartości

maryaz

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Byłem na odsłuchu i ostateczny wybór padł na R-N602. Mam z tym amplitunerem tylko jeden problem - nie mogę połączyć go z siecią. Jako że mój router nie ma przycisku konfiguracji WPS, połączenie bezprzewodowe muszę ustawiać ręcznie. Ustawiam wszystko tak jak w instrukcji - SSID, metoda zabezpieczenia i hasło są poprawne - jednak amplituner ciągle pokazuje mi informację "not connected". Dodam jeszcze, że router stoi od Yamahy w odległości 6 m, więc nie powinno być żadnych problemów ze złapaniem sygnału. Próbowałem też udostępniać WiFi przez komórkę i sytuacja jest identyczna - wszystkie urządzenia w domu widzą sygnał, a amplituner nie. Ma ktoś jakiś pomysł, gdzie może tkwić problem?
  2. Dziękuję za odpowiedź. Mam pytania: 1. Czy zakup Pylon Audio Pearl 25 zamiast STX Electrino 150 przy zadanym amplitunerze da jakąś widoczną różnicę w jakości? 2. Jak wypada jakościowo R-N402D w porównaniu we wspomnianym wyżej Pioneer SX-N30DAB lub Yamaha R-N602? 3. Lepszym wyborem jest zakup R-N402D + lepsze głośniki np. Pylon Audio Pearl 25/Cambridge Audio Aero 2 czy też zakup droższego amplitunera jak np. R-N602/SX-N30DAB + tańsze kolumny STX Electrino 150? 4. Kolumny podłogowe czy podstawkowe?
  3. Nie doprecyzowałem, przepraszam. W drugim mieszkaniu jestem często, ale nie aż tak często by nie móc obejść się bez muzyki. Jeżeli istnieje ryzyko uszkodzenia sprzętu, proszę zapomnieć o tym kryterium. W takim razie szukamy zestawu do pokoju 15 m2.
  4. Witam, jak większość nowych użytkowników, szukam pomocy w wyborze sprzętu. Początkowo chciałem kupić zwykłą mini wieżę, ale po lekturze tego forum chyba mi przeszło. Preferencje: - budżet 2500 zł, może troche się zwiększyć w zależności od propozycji (3000 zł to max), jednakże im mniej tym lepiej, - pomieszczenie 15 m2 (3m x 5m), na krótszych ścianach znajdują się usytuowane przeciwlegle okno i drzwi, na dłuższych zaś szafa RTV (blisko ściany) gdzie planuję postawić zestaw i kanapa na przeciwko. - muzyka to przede wszystkim rock wszelakiej maści, także hard, poza tym blues, jazz, folk, instrumentalna, czasem trochę klasyki - nie mogę obejść się bez radia, które gra u mnie przez większość dnia + przed zaśnięciem lubię posłuchać jakiejś audycji - źródła dźwięku to PC, USB, radio internetowe, youtube, także FM, bez CD jakoś sobie poradzę - funkcje: WiFi, DAB, Bluetooth, radio internetowe, Spotify - sprzęt nowy Jako że jestem kompletnym laikiem i nie mam predylekcji do audiofilstwa, wydaje mi się, że założona kwota jest wystarczająca na zakup sprzętu, który da zadowalającą mnie jakość. Moim faworytem była przez długi czas YAMAHA MusicCast MCR-N470D, jednakże forum zmieniło moje upodobania i teraz celuję w amplituner. I tutaj na czoło wysuwa się opcja zakupu YAMAHA R-N402D, nie wiem tylko jakie dokupić do tego kolumny, aby uzyskać w miarę przyzwoitą jakość i - co ważniejsze - zmieścić się w przewidzianym budżecie. Po głowie chodzi mi też chwalona bardziej niż 402 D, Yamaha R-N602. W tym jednak wypadku, nawet gdy zwiększę budżet do 3000 zł, na pewno nie starczy mi funduszy na kolumny. W dodatku nie wiem czy potrzebna mi jest aż taka jakość. YAMAHA R-N402D czy coś innego? Proszę o rady. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...