Skocz do zawartości

Tomasz86

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Raptory 5 chętnie posłucham, ale potrzebuję jeszcze optymalnej alternatywy.. zeby miec porownanie. tak, ze wzgledu na wielkosc pomieszczenia musza byc dosuniete do sciany (pokoj 16 metrow)
 2. I co tutaj możemy wybrać? Indiana Line Nota 550x? Wilson Raptor 7? Monitor Audio MR4? to mi podpowiada internet
 3. No tak, ale jeżeli mi zależy żeby kolumnę maksymalnie dosunąć do ściany? Chodzi tutaj o warunki panujące w pokoju i brak miejsca.
 4. Dlaczego mit? W sumie to dla mnie bardzo istotna kwestia więc mógłbyś rozwinąć myśl?
 5. A czy są głośniki, które konstrukcyjnie mają bass reflex z tyłu i są w przedziale cenowym który mamy? Czy takie jego umiejscowienie wpłynie na gorszą jakość muzyki?
 6. Przeczytałem uważnie wszystkie wpisy, bardzo dziękuję za zainteresowanie. Ogólnie brzmienie Tannoy'ów, które mam obecnie jest dla mnie odpowiednie. Nie wiem jakie opinie mają te głośniki, ale mi się podoba. Zakładam, że przy podłogówkach scena będzie bardziej rozbudowana i tony niskie będą wyraźniejsze. Pokój odsłuchowy (dumnie powiedziane) ma 16 mkw - więc nie jest duży. Idealnie by było gdyby głośniki przylegały do ściany...
 7. Czołem, Od wielu lat posiadam zestaw stereo DENON złożony ze wzmacniacza PMA710 i źródła DCD710. Do tego mam głośniki Tannoy Mercury v1. Teraz mam większą powierzchnię, gdzie stoi sprzęt i myślę o jakichś podłogówkach. Budżet 2,5 - 3,0 tys. PLN. Czy możecie coś polecić? Byłem w kilku sklepach i oczywiście są różne opinie. Muszę je jakoś zebrać i coś zadecydować. Nie ma co wybierać przez pół roku, tylko decyzja i trzeba się cieszyć z zakupu Pozdrawiam!
×
×
 • Utwórz nowe...