Skocz do zawartości

Tomasz86

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Tomasz86

 • Ranga
  Debiutant

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tomasz86

  Głośniki podłogowe

  Raptory 5 chętnie posłucham, ale potrzebuję jeszcze optymalnej alternatywy.. zeby miec porownanie. tak, ze wzgledu na wielkosc pomieszczenia musza byc dosuniete do sciany (pokoj 16 metrow)
 2. Tomasz86

  Głośniki podłogowe

  I co tutaj możemy wybrać? Indiana Line Nota 550x? Wilson Raptor 7? Monitor Audio MR4? to mi podpowiada internet
 3. Tomasz86

  Głośniki podłogowe

  No tak, ale jeżeli mi zależy żeby kolumnę maksymalnie dosunąć do ściany? Chodzi tutaj o warunki panujące w pokoju i brak miejsca.
 4. Tomasz86

  Głośniki podłogowe

  Dlaczego mit? W sumie to dla mnie bardzo istotna kwestia więc mógłbyś rozwinąć myśl?
 5. Tomasz86

  Głośniki podłogowe

  A czy są głośniki, które konstrukcyjnie mają bass reflex z tyłu i są w przedziale cenowym który mamy? Czy takie jego umiejscowienie wpłynie na gorszą jakość muzyki?
 6. Tomasz86

  Głośniki podłogowe

  Przeczytałem uważnie wszystkie wpisy, bardzo dziękuję za zainteresowanie. Ogólnie brzmienie Tannoy'ów, które mam obecnie jest dla mnie odpowiednie. Nie wiem jakie opinie mają te głośniki, ale mi się podoba. Zakładam, że przy podłogówkach scena będzie bardziej rozbudowana i tony niskie będą wyraźniejsze. Pokój odsłuchowy (dumnie powiedziane) ma 16 mkw - więc nie jest duży. Idealnie by było gdyby głośniki przylegały do ściany...
 7. Tomasz86

  Głośniki podłogowe

  Czołem, Od wielu lat posiadam zestaw stereo DENON złożony ze wzmacniacza PMA710 i źródła DCD710. Do tego mam głośniki Tannoy Mercury v1. Teraz mam większą powierzchnię, gdzie stoi sprzęt i myślę o jakichś podłogówkach. Budżet 2,5 - 3,0 tys. PLN. Czy możecie coś polecić? Byłem w kilku sklepach i oczywiście są różne opinie. Muszę je jakoś zebrać i coś zadecydować. Nie ma co wybierać przez pół roku, tylko decyzja i trzeba się cieszyć z zakupu Pozdrawiam!
×