Velaxin

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Velaxin

 • Ranga
  Debiutant
 1. Oglądałem wczoraj w Saturnie nieco starszy model amplitunera 481, https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/kino-domowe-yamaha-rx-v481-pure-acoustics-nova-6-czarny I do tego jakiś mały sub? Co Ty na to? A może to https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/kino-domowe-yamaha-rx-v481-ns-f51-ns-p51-czarny. Wiecie co do jakości ja też melomanem nie jest więc super ekstra jakość nie jest potrzebna i zdaje sobie sprawę że za tą sumę szału nie będzie. A chciałem żeby doradził mi ktoś wybrać jednak w tym przedziale dobry zestaw.
 2. Co do subufera to oddzielny budżet na to będzie. Co do amplitunera nie upieram się przy denonie jestem otwarty na propozycję
 3. Witam, szukam kina domowego do 3000 zł, pytam w sklepach ale tam wiadomo polecają to co mają w planie albo co droższe. Kino będzie wykorzystywane głównie do filmów muzyki typu spotyfy. Pokój jest mniej więcej w kwadracie lecz przednie głośniki muszę stać blisko telewizora gdyż z jego prawej strony jest mała garderoba. Ważne żebym mógł połączyć się z urządzeniem poprzez Bluetooth. Myślałem kiedyś może nad jakimś denondem z głośnikami eltax.