Skocz do zawartości

kamyk9988

Uczestnik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

O kamyk9988

 • Ranga
  Debiutant
 1. Kino domowe do 6000zl

  Ja doskonale wiem jak to działa. Wiadomo, że w domu jest ustawiony, tak jak powinien być. Ale chodzi nawet o samą ostrość obrazu. Projektor takiej nie osiągnie ze względu na technologię. Wielki obraz to nie wszystko. A projektory mają przewagę tylko w tej kwestii. Pytanie co kto lubi... Ja wolę ekran od projektora i przekonywanie mnie na siłę, bez argumentów na korzyść projektora nie ma sensu.
 2. Kino domowe do 6000zl

  Ostatnio oglądałem nowe telewizory OLED lub Qled i powiem szczerze, że żaden ze znanych mi projektorów nie ma polotu... Głębia kolorów i ostrość obrazu robi porażające wrażenie.
 3. Kino domowe do 6000zl

  Myślałem, ale bardziej podoba mi się obraz z dobrego tv. Obraz z projektora jest jakis taki wyprany.
 4. Kino domowe do 6000zl

  Na razie to wszystko, co chciałem wiedzieć. Odezwę się jak chata będzie gotowa i będę kupował kino domowe. Pozdrawiam Łukasz
 5. Kino domowe do 6000zl

  Ok, dzięki za odpowiedź.
 6. Kino domowe do 6000zl

  Ok, polecę elektrykowi, aby po montażu dokładnie sprawdził czy przewody są ok. Dziękuję za rady A odnośnie samej instalacji, to gniazdka głośnikowe w ścianach maja być dla wszystkich 4 głośników i suba i później razem zebrane w jednym miejscu za amplitunerem? I wtedy głośniki do gniazdek podłączone krótkimi przewodami i tak samo z drugiego końca, tzn. z punktu zbiorczego do amplitunera.
 7. Kino domowe do 6000zl

  A jakie kable w rozsądnej cenie polecacie? Chodzi o kable, które będą w ścianie.
 8. Kino domowe do 6000zl

  Myślę, że frontowe kolumny można odstawić od ściany kilka do kilkunastu cm. Tak, żeby licowały sie z szafkami rtv. Jestem na etapie remontu mieszkania i głośniki będą miały swoje gniazdka w ścianie, okablowanie będzie pod tynkiem. Tylne głośniki będą właśnie wisiały na wysokości uszu. Co do koloru kolumn to drewniane w stylu orzech, mogą tez byc czarne lub białe, jednak o stonowanym, klasycznym wygladzie, nie lubię futurystycznego designu. Dziękuję po powrocie z pracy zapoznam się z Twoimi propozycjami.
 9. Kino domowe do 6000zl

  Witam. Przymierzam się do zakupu kina domowego do salonu z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 26m2, z czego część salonowa to 17m2. Odległość od sofy do tv to ok 2.5m. Szukam kina domowego w systemie 5.0 lub 5.1. Ok 70% to oglądanie filmów, 30% muzyka. Przednie kolumny podlogowe, tylne wiszące. Dodatkowe info to, że nie potrzebuję odtwarzacza blueray lub dvd, ponieważ nie korzystam z płyt. Budżet do 6000zł. Za każdą pomoc dziękuję Pozdrawiam Łukasz
×