eventin

Uczestnik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

O eventin

 • Ranga
  Debiutant
 1. przepraszam za przedłużanie wątku ... Nie zwróciłem uwagi na pierwsze ostrzeżenie. Zdecydowałem się na używane ATOLL AM100 i odtwarzacz oppo 203 Prosiłbym jeszcze o podpowiedź jakimi kablami je ze sobą połączyć, żeby nie wydać majątku, a żeby dobrze grało
 2. A co myślisz o AUDIOLAB M-PWR NAD 216 Stereo Power Amplifier ATOLL AM-100 Cambridge Audio Azur, model 840w. I co myślisz o kupowaniu używanej końcówki mocy ?
 3. rozumiem, że wtedy do końcówki mocy podłączam tylko i wyłącznie oppo (bo aby podłączyć więcej urządzeń potrzebuje mikser), a do oppo podłączam pozostałe urządzenia i on jest mikserem dobrze to rozumiem :> i oppo odpowiada też za sterowanie głośnością ?? no tak tylko po co podłączać cokolwiek do oppo jak to kombajn multimedialny oppo kosztuje około 3800zł .... ile kosztowała by mnie końcówka mocy, żeby to naprawdę ładnie grało ??? odnośnie chińskiego wzmacniacza... cena jak dla mnie jest kosmiczna 6000zł za wzmacniacz ... żona by mnie zabiła a ja muszę żyć powiedzmy, że mogę wydać na odtwarzacz i wzmacniacz 6000zł i jeszcze jedno jak z trwałością wzmacniacza i wymianą lamp .. co jaki czas się je wymienia ?? i co myślicie o wspomnianym prze zemnie popcornie ??
 4. Odnośnie chińczyków .. Nic do nich nie mam każda renomowana firma potrafi wpuścić "do dupy" sprzęt i sprzedać go tylko dlatego, że ktoś wierzy w magię nazwy firmy... I na odwrót Tak jak napisałeś kupiłem jeden z takich denonowych zestawów .. I od kilku lat myślę o zmianie wzmacniacza I odtwarzacza (cd to też model 710)... Tylko pytanie ile kasy wydać na wzmacniacz... Oczywiście chciałbym za niego nie przepłacać ... Żebyśmy się dobrze zrozumieli ... Muzykę słucham głównie z cd .. I sporadycznie z innych źródeł .. Odkąd korzystam z NAS zastanawiam się nad rozwiązaniem w jaki sposób wykorzystać jego możliwości .. Podoba mi się android TV i jego oprogramowanie, dlatego urodził się pomysł z DAC i podjęciem do TV Kolejne rozwiązanie jakie biorę pod uwagę to Popcorn Hour A-500 PRO jako odtwarzacz do muzyki i filmów (ma wbudowany DAC)... Co o nim myślicie... Marzy mi się oppo 203 ..Ale ta cena ... Chociaż nie wiem czy w pierwszej kolejności nie zmienić wzmacniacza, a dopiero później kupić odtwarzacz ... Jak myślicie ?
 5. Chiński wzmacniacz ... ech świat zwariował ogólnie bardzo fanie wygląda ... mam pytanie czy z racji pochodzenia nie ma się problemów z gwarancją ?? na co zwrócić uwagę przy doborze wzmacniacza do Dali ikon 7 mk2 ?? jak kupowałem kolumny to były w zestawie z denonem (wzmacniacz plus cd) i tak zostało ... wiem, że to średni wybór bo Denon podbija niskie tony, a ikony same w sobie mają też podbite niskie tony ... pisząc, że mój wzmacniacz bardzo ogranicza kolumny co miałeś na myśli ??
 6. Wiem ... A co byś mi polecił (chodzi mi o wzmacniacz) ? ... Ogólnie jako odtwarzacz marzy mi się oppo 203 ...
 7. Hmm nie wiem czy dobrze rozumiem jak działa DAC ... To nie jest tak, że on omija TV i daje nieprzetworzony dźwięk ? Ogólnie teraz mam tak zrobione ... Mam NAS qnap TS-251, na którym mam muzykę w FLAC ... NAS jest podłączony do sieci lokalnej ... Tv mam podłączony z siecią po lan ... Wzmacniacz chce połączyć z DAC wejściem optycznym ... Do wzmacniacza mam podłączone kolumny dali ikon 7 mk2 Ogólnie myślałem że jak podłącz tv przez daC z wzmacniaczem to tv nie będzie przetwarzać dźwięku ?
 8. Witam, Posiadam TV z Android TV jest to SONY KD-65X8505C i chciałbym korzystać z możliwości androida (kodi itd), nie tracąc na jakości dźwięku... Obecnie TV mam podłączone do wzmacniacza stereo Denon PMA-710AE za pomocą wyjścia słuchawkowego z TV. Do TV mam podpięty do NAS (przez lan)z dużą ilością muzyki w flac ( NAS stoi w zupełnie innym pomieszczeniu). Mam pytanie czy jak kupię DAC i podłącze go z TV przez wyjście optyczne w TV (bo takie posiada TV) to uzyskam lepsza jakość dźwięku ? I czy DAC ominie procesor dźwięku TV ? I puści nieprzetworzony dźwięk z NASa? czy odtworzę dźwięk 24, 32 bitowy ? Proszę również o propozycje DAC do 1000zł lub coś w okolicy Pozdrawiam