Skocz do zawartości

zbigo

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez zbigo

  1. Wiem, że zestaw kina powinien mieć suba ale jak pisałem chcę by ten zestaw tylko z wyglądu przypominał KD. Jak to się mówi , pan każe , sługa musi. Skoro szef kazał KD to ma być KD. Ale takie żeby cieszyło oko szefa, ale grało lepiej muzę niż filmy. Bardzo dobrze napisałeś o udawaniu. Dokładnie o to chodzi.!!! Ten zestaw ma udawać KD, a w realu jak najlepiej grać . Pomieszczenie to nie salka konferencyjna typu stól na projektor i 50 krzeseł. Nazwałbym to raczej garsonierą (kanapa, dębowy stół , barek...). Głośniki mogą stać na podłodze. Ich wielkość nie ma większego znaczenia. Przyjrzę się temu co proponujesz. Pozdrawiam Z.
  2. Dziękuję za odpowiedź. Zapoznam się z Twoimi propozycjami. Co do odtwarzacza płyt cd/bluray to nic nie wiem czy ma być ale zakładam że zestaw będzie bez niego. Za to powinna być możliwość odtworzenia filmu z pendriva. O muzyce nie wspomnę bo to oczywista oczywistość Łączność wifi itp nie jest konieczna ale chyba wiekszość nowych KD ma to w standardzie? Sub nie jest potrzebny. Przekonam szefa że lepiej będzie zainwestować w lepsze kolumny a jakby co to suba się dokupi. Za chwilę i tak o subie wszyscy zapomną . Zapomniałem dodać że nie będzie możliwości odsłuchu. Szef ma ok 70 lat , nie będzie jeździł po salonach, wiec fajnie by było gdyby kolumny radziły sobie dobrze z muzyką jego młodości. - Beatelsi itd... Pozdrawiam Z.
  3. Witajcie, Muszę zaproponować zestaw kina domowego. Budżet to 4 tyś netto czyli ok 5 tyś brutto. Zestaw musi być nowy - konieczna faktura VAT. Będzie w pomieszczeniu biurowym ok 45m2 mniej więcej o wymiarach 9m x 5m. To biuro/salon do spotkań z klientami przy kawie a nawet do organizowania jakiś małych zakrapianych imprezek. Żeby było trudniej to paradoksalnie ten sprzęt będzie prawie na pewno do muzyki, a nie filmów. Niestety nie da sie kierownictwu wytłumaczyć że lepszy byłby zestaw stereo. Ma być KD i kropka. W sumie nie moje pieniądze wiec nie będę się o to bił... Zadam zatem przewrotne pytanie. Jaki zestaw KD zaproponować by był bardziej muzyczny jak filmowy? Pozdrawiam Z.
×
×
  • Utwórz nowe...