Skocz do zawartości

Michał Mike Krawczyk

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Michał Mike Krawczyk

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Mińsk Maz
 1. Zestaw kina domowego do salonu ~40m2

  Nigdzie powyżej nie napisałem, że zdecydowałem się na zakup takiego zestawu (i oczekuję potwierdzenia). Jest za to napisane, że proszę o opinie. I za opinie bardzo dziękuję.
 2. Zestaw kina domowego do salonu ~40m2

  Nie, nie, nie... Ja to wiem. Dzięki za opinię. Zdaję sobie sprawę z tego, że miniaturyzacja w tym temacie powoduje utratę jakości dźwięku, ale nic już na to nie poradzę. Wyżej napisałem: Cały salon ma około 36m2, natomiast przestrzeń, którą chcę dobrze nagłośnić to około 20-25m2.
 3. Zestaw kina domowego do salonu ~40m2

  W pierwszej chwili nie zauważyłem, że S4Home odpisali - post edytowany. W salonie niestety muszę iść na kompromisy z żoną, która po pierwsze nie usłyszy różnicy, a po drugie chce, żeby sprzęt był jak najmniej widoczny. Jak napisałem wyżej, planuję złożenie sprzętu tylko do muzyki, ale to za jakiś czas.
 4. Zestaw kina domowego do salonu ~40m2

  Dzięki za odpowiedź. Niestety klasyczne kolumny odpadają, ponieważ są klocami, które trzeba postawić na podłodze, a właśnie tego chciałem uniknąć z założenia. To samo założenie dotyczy amplitunera - ma być slim. Co do pytań S4Home - Cały salon ma około 36m2, natomiast przestrzeń, którą chcę dobrze nagłośnić to około 20-25m2, więc Kef da radę. Będzie na tym grane kino, muzyka, radio, zatem maksymalna audiofilska jakość nie jest wymagana (do tego będzie zestaw w innym miejscu). Budżet 9-9.5k.
 5. Zestaw kina domowego do salonu ~40m2

  Witajcie Jako, że to jest pierwszy post chciałem wszystkich przywitać. Moje zamiłowanie do dźwięku dobrej jakości pojawiło się jakieś 15 lat temu na Audio Show w Warszawie w hotelu JIIIS, kiedy to poprosiłem o puszczenie płyty, którą ze sobą miałem (Pat Metheny Group - Imaginary Day btw.) na kolumnach WLM. Ale dziś nie o tym. Potrzebuję Waszej opinii dotyczącej tego, co wybrałem (w kwestii głośników) i z czym mam problem (amplituner). Jako zestaw głośników wybrałem KEF T-205 składający się z dwóch T301 przednich, T301c - centralny, T2 woofer, dwóch T101 tylnych. Jeśli chodzi o amplituner rozważam następujące: - Yamaha RX-AS710D lub - Marantz NR1607 Który wzmacniacz będzie lepiej współpracował z powyższym zestawem głośnikowym? Za wszelkie opinie z góry dziękuję. Pozdr.
×