Skocz do zawartości

Michał Mike Krawczyk

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Michał Mike Krawczyk

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Mińsk Maz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Michał Mike Krawczyk

  Zestaw kina domowego do salonu ~40m2

  Nigdzie powyżej nie napisałem, że zdecydowałem się na zakup takiego zestawu (i oczekuję potwierdzenia). Jest za to napisane, że proszę o opinie. I za opinie bardzo dziękuję.
 2. Michał Mike Krawczyk

  Zestaw kina domowego do salonu ~40m2

  Nie, nie, nie... Ja to wiem. Dzięki za opinię. Zdaję sobie sprawę z tego, że miniaturyzacja w tym temacie powoduje utratę jakości dźwięku, ale nic już na to nie poradzę. Wyżej napisałem: Cały salon ma około 36m2, natomiast przestrzeń, którą chcę dobrze nagłośnić to około 20-25m2.
 3. Michał Mike Krawczyk

  Zestaw kina domowego do salonu ~40m2

  W pierwszej chwili nie zauważyłem, że S4Home odpisali - post edytowany. W salonie niestety muszę iść na kompromisy z żoną, która po pierwsze nie usłyszy różnicy, a po drugie chce, żeby sprzęt był jak najmniej widoczny. Jak napisałem wyżej, planuję złożenie sprzętu tylko do muzyki, ale to za jakiś czas.
 4. Michał Mike Krawczyk

  Zestaw kina domowego do salonu ~40m2

  Dzięki za odpowiedź. Niestety klasyczne kolumny odpadają, ponieważ są klocami, które trzeba postawić na podłodze, a właśnie tego chciałem uniknąć z założenia. To samo założenie dotyczy amplitunera - ma być slim. Co do pytań S4Home - Cały salon ma około 36m2, natomiast przestrzeń, którą chcę dobrze nagłośnić to około 20-25m2, więc Kef da radę. Będzie na tym grane kino, muzyka, radio, zatem maksymalna audiofilska jakość nie jest wymagana (do tego będzie zestaw w innym miejscu). Budżet 9-9.5k.
 5. Michał Mike Krawczyk

  Zestaw kina domowego do salonu ~40m2

  Witajcie Jako, że to jest pierwszy post chciałem wszystkich przywitać. Moje zamiłowanie do dźwięku dobrej jakości pojawiło się jakieś 15 lat temu na Audio Show w Warszawie w hotelu JIIIS, kiedy to poprosiłem o puszczenie płyty, którą ze sobą miałem (Pat Metheny Group - Imaginary Day btw.) na kolumnach WLM. Ale dziś nie o tym. Potrzebuję Waszej opinii dotyczącej tego, co wybrałem (w kwestii głośników) i z czym mam problem (amplituner). Jako zestaw głośników wybrałem KEF T-205 składający się z dwóch T301 przednich, T301c - centralny, T2 woofer, dwóch T101 tylnych. Jeśli chodzi o amplituner rozważam następujące: - Yamaha RX-AS710D lub - Marantz NR1607 Który wzmacniacz będzie lepiej współpracował z powyższym zestawem głośnikowym? Za wszelkie opinie z góry dziękuję. Pozdr.
×