Skocz do zawartości

Ja-Bo

Uczestnik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Ja-Bo

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  dolnośląskie

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zdecydowałem się na Pioneer NC-50Dab + Pylon Pearl 25. Może jest to pewien kompromis, ale myśle, ze na pierwszy zestaw wystarczy
 2. Jak wygląda w stosunku do NC-50DAB? Kosztuje trochę więcej, a ma CD, który i tak w przyszłości chciałbym dokupić.
 3. Pytam, bo jednak XC-HM86D to (wyjściowo) 2200 zł, a NC-50DAB - 3300 zł. Różnica jak dla mnie jest spora. Dlatego zastanawiam się po prostu, czy odczuję różnicę między tymi dwoma Pioneerami na tyle, żeby kupić NC-50DAB i odkładać na kolumny, czy może kupić XC-HM86D i dobrać od razu coś do zestawu. A może warto "szarpnąć się", kupić R-N803D i zbierać na kolumny oraz odtwarzacz CD.
 4. Jasne, że jestem na początku drogi. To miałby być mój pierwszy tego typu sprzęt i chciałbym kupić coś wartego swojej ceny Czyli (zostając w nomenklaturze) XC-HM86D to Fabia, a NC-50DAB - Octavia? Zastanawiam się po prostu, czy kupić np. sam NC-50DAB i za rok dokupić kolumny, czy wziąć XC-HM86D z jakimiś nieseryjnymi od razu.
 5. To jaka cena NC-50DAB? Yamahy bez kolumn nie widzę nigdzie. Wydaje mi się też, że ta 670 premierę miała dosyć dawno, więc pytanie czy elektronika nie jest starsza niż w Pioneerze? ps. Jakby zestawić NC-50DAB z MCR-N670D to kto Waszym zdaniem i czym wygrywa?
 6. NC-50DAB kosztuje ~3300 zł (sam), a MCR-N670D ~3000 z głośnikami seryjnymi. Czy czegoś nie zrozumiałem?
 7. Czyli - XC-HM86D? Czy może NC-50DAB? Pytanie - czym wygrywają z Yamahą (np. MCR-N670D)?
 8. Ok, bardzo dziękuję za porady. W takim razie, jaka jest ew. przewaga jednego nad drugim (Pioneer XC-HM86D vs. MCR-N670D)? I jak wygląda sprawa "oryginalnych" głośników Yamahy w podstawowym zestawie MCR-N670D? Zastanawiam się jeszcze nad jedną rzeczą. Bo mam (już dość wiekowe, ale na początek wydaje mi się wystarczające) kolumny. Może jednak warto kupić sam amplituner, poużywać na tym co mam i po roku dokupić nowe kolumny. Co możecie polecić do powiedzmy 2,5 tys. zł? Oprócz XC-HM86D. Wymagania jak wyżej. Wtedy pewnie nie musiałby być mini
 9. Cześć! Zacząłem rozglądać się za mini wieżą do salonu, która ma służyć głównie do odsłuchiwania muzyki i radia, ale czasem mogłaby się przydać do TV (będzie stała pierwotnie pod telewizorem) Mam parę wymagań: 1) Czarna, 2) WiFi, 3) AirPlay (!), 4) Płyty CD, 5) Musi grać najlepiej w swojej klasie cenowej Do tego fajnie jakby miała DAB+. Myślałem o kwocie do ~2000 zł, ale jak naprawdę warto troszkę naciągnąć budżet to będzie ok. Co mi chodzi po głowie: 1) Yamaha MusicCast MCR-N470D PianoCraft (czarny) 2) Pioneer X-HM76-B (czarny) 3) Denon Ceol N9 + SC-N9 Ew. znacznie powyżej budżetu: Yamaha MusicCast MCR-N670D Grand PianoCraft (czarny)
×
×
 • Utwórz nowe...