Skocz do zawartości

Elle

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Elle

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Poznan

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. No jeśli jest tak jak piszecie, to rzeczywiście - aparat najważniejszy. Tak więc bez pospiechu coś kupię, ale na razie nie dam. Dziękuję za polecenie tych philipsów, na też drugie polecane też popatrzę. Bardzo dziękuję za pomoc!
 2. Bardzo wam dziękuję za odpowiedzi. sturek - staramy się również wdrożyć aparat ( już jest kupiony) ale ponieważ to wdrażanie trwa i, jak sam wiesz, nie da się tego zrobić z dnia na dzień, to na ten czas coś by się przydało. Poradźcie więc proszę jakieś "duże wygodne, odporne słuchawki". Ale proszę także o doradzenie jakichś głośników (tylko tańszych niż te proponowane monitory aktywne) - bo trochę się boję, ale może nie mam racji, to sprostujcie, że korzystanie przez wiele godzin w ciągu dnia ze słuchawek jeszcze pogorszy te resztki słuchu. A słuch jest oczywiście priorytetem, potem dopiero nasza wygoda - nawet te kilka decybeli, to wydaję się już coś. A jak się nie sprawdzi, to głośniki ktoś w rodzinie wykorzysta. Czy to należy kupić zwykłe głośniki takie jak do komputera?
 3. Temat chyba niezupełnie pod 'Kino Domowe', ale jakoś tak, bo gdy jedna osoba ogląda mamy kino na dwóch piętrach:) Jest w naszej rodzinie osoba słysząca na jedno ucho, i to niezbyt dobrze. Sporo ogląda, zwłaszcza nocami. No i oczywiście bardzo głośno, aby coś słyszeć. Telewizor jest w odległości 3 metrów od oglądającego. Pomyślałam, że byłoby trochę ciszej gdyby kupić jakieś głośniki, które od telewizora można by pociągnąć bliżej ucha. Automatycznie można zrobić trochę ciszej. Nie chodzi więc o kino domowe, ale o najlepiej jeden głośnik (mogą być dwa) i to taki, który by dodatkowo np. nie wzmacniał basów, pasował do telewizora, dał się pociągnąć ze 4 metry (może być z przedłużaczem) i dawał delikatny dźwięk. Nie mam pojęcia czego szukać, bo nie znam się na tym. Bardzo proszę o pomoc.
×