Skocz do zawartości

rapster15

Uczestnik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

O rapster15

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

316 wyświetleń profilu
 1. Zaintrygował mnie ten zestaw http://allegro.pl/kolumny-glosnikowe-altus-110-wzmacniacz-diora-i7123275971.html#thumb/1 czy ma przyszłość ?
 2. Czy używane tonsil mildton 80 za 500-700 zł na allegro które są opisane jako po regeneracji to nie jest za tanio ? Np. http://allegro.pl/tonsil-mildton-80-zestaw-jak-nowy-i7136158111.html#thumb/8 Albo może nie mildton a cheopsy http://allegro.pl/tonsil-cheops-200-8-ohm-200-watt-unitra-zgb-100-8-i7144428442.html
 3. A mógłbyś mi dać linki z jakimiś sensownymi stro na których mógłbym je kupić a najlepiej to linki do konkretnych produktów ? I nie wiem czy mówiąc ciepłe brzmienie mamy to samo na myśli bo może źle dobrałem słowa - wytłumacz to pojęcie. Raczej starsze nie wchodzą w grę. A masz jakieś konkretne podstawkowe bo o nich wspominałeś ? I nic nie wspomniałeś o wzmacniaczu który wchodzi w ten budżet
 4. Nie znam się zbyt dobrze na sprzęcie audio. Chciałbym się zapytać jaki wzmacniacz + kolumny do max 1100 zł ? Moje wymagania względem stereo to: -kolumny muszą mieć bardzo dobry bass (w tej cenie) -zestaw 2 kolumn najlepiej podłogowych (ewentualnie podstawkowe, ale min. 7''/8'' np. Indiana line dj308 i dj310 ) -preferuje ocieplony, soczysty dźwięk, w którym góra nie będzie ,,kuła w uszy". A kolumny będą podłączone do komputera więc bassowy dźwięk przyda się również do gier, w których jest dużo wybuchów Chętnie kupiłbym używany, lepszy sprzęt, ale nie będę umiał ocenić w jakim stopniu on jest używany i czy to ma wielki wpływ na jakość tego sprzętu poprostu to dla mnie jest niewiadoma. Jednak gdybyście mi polecili jakiś dobry zaufany serwis z używkami chętnie bym poszukał. ( podobają mi się taga harmony 606 oraz magnat supreme 1002 bardzo chciałbym je mieć tylko, że są drożesze a używane pasowałyby mi cenowo ). Co do muzyki to słucham: trapu, hausa oraz rapu (przede wszystkim trap). Co do metrażu to pokój ma - 19m2 Bardzo oczekuje waszych porad!
 5. Przyznam, że nie chciałem o tym mówić ponieważ jest mały - 19m2, ale wole kolumny z dużym bassem, aczkolwiek są takie kolumny podstawkowe czyli idiana line dj308 i dj310 tylko bym je musiał używane kupić bo są droższe. A jak tam moje poprzednie pytania???
 6. Chętnie kupiłbym używany, lepszy sprzęt, ale nie będę umiał ocenić w jakim stopniu on jest używany i czy to ma wielki wpływ na jakość tego sprzętu poprostu to dla mnie jest niewiadoma. Jednak jakbyś mi polecił jakiś dobry zaufany serwis z używkami chętnie bym poszukał ( podobają mi się taga harmony 606 i bardzo chciałbym je mieć tylko, że są drożesze a używane pasowałyby mi cenowo ). Co do muzyki to słucham: trapu, hausa oraz rapu (przede wszystkim trap). Preferuje ocieplony, soczysty dźwięk, w którym góra nie będzie ,,kuła w uszy". A kolumny będą podłączone do komputera więc bassowy dźwięk przyda się również do gier, w których jest dużo wybuchów.
 7. Chodzi mi o to, żeby miały soczysty, głęboki oraz nisko shodzący bass ( powiedzmy, że moje minimum to takie 40Hz a idealnie to 30Hz i niżej , a głośniki niskotonowe muszą mieć min 6" i wyżej ).
 8. Nie znam się zbyt dobrze na sprzęcie audio tylko chce kupić kolumny ze wzmacniaczem. Chciałbym się zapytać o to co jest w tytule czyli jaki wzmacniacz dobrać do Taga Harmony TAV-406 v.2 Oczywiście z chęcią rozważe i przyjmę wasze propozycje jeżeli znacie inne/lepsze stereo (kolumny + wzmacniacz) do max 1100 zł ale najchętniej do tysiąca a jestem pewien że znacie/znajdziecie inne rozwiązania inne modele. Moje wymagania względem stereo to: -kolumny muszą mieć bardzo dobry bass (w tej cenie) -zestaw 2 kolumn najlepiej podłogowych ( ewentualnie podstawkowe, ale min. 7" ) -i przede wszystkim nie przekroczyć budżetu zawartego powyżej Wiem, że większość powie mi, że dobry wzmacniacz to min 700, 800... zł, ale nie jestem wielkim audiofilem i wystarczy, że kolumny z nim będą dobrze współgrały i nie musi robić nie wiem jak dobrej przestrzennej sceny a i tak najprawdopodobniej będzie to wzmacniacz przejściowy i w przyszłości będę miał lepszy. Bardzo oczekuje waszych odp. i porad.
 9. Nie znam się zbyt dobrze na sprzęcie audio tylko chce kupić kolumny ze wzmacniaczem. Chciałbym się zapytać o to co jest w tytule czyli jaki wzmacniacz dobrać do Taga Harmony TAV-406 v.2 Oczywiście z chęcią rozważe i przyjmę wasze propozycje jeżeli znacie inne/lepsze stereo (kolumny + wzmacniacz) do max 1100 zł ale najchętniej do tysiąca a jestem pewien że znacie/znajdziecie inne rozwiązania inne modele. Moje wymagania względem stereo to: -kolumny muszą mieć bardzo dobry bass (w tej cenie) -zestaw 2 kolumn najlepiej podłogowych ( ewentualnie podstawkowe, ale min. 7" ) -i przede wszystkim nie przekroczyć budżetu zawartego powyżej Wiem, że większość powie mi, że dobry wzmacniacz to min 700, 800... zł, ale nie jestem wielkim audiofilem i wystarczy, że kolumny z nim będą dobrze współgrały i nie musi robić nie wiem jak dobrej przestrzennej sceny a i tak najprawdopodobniej będzie to wzmacniacz przejściowy i w przyszłości będę miał lepszy. Bardzo oczekuje waszych odp. i porad.
 10. Nie znam się zbyt dobrze na sprzęcie audio tylko chce kupić kolumny ze wzmacniaczem. Chciałbym się zapytać czy: taga harmony TAV-406 v.2 wraz z Auna AV2-CD508 będą dobrze wspópracować ? Podobają mi się również: MAGNAT SUPREME 1002 Koda AV-710 oraz wzmacniacze: http://allegro.pl/auna-amp-2580s-wzmacniacz-surround-125w-rms-d7-132-i6582768190.html http://allegro.pl/auna-sprzet-wzmacniacz-hifi-karaoke-audio-stereo-i7028880561.html http://allegro.pl/wzmacniacz-hifi-karaoke-pa-czarny-auna-i7018869521.html http://allegro.pl/wzmacniacz-surround-auna-amp-9200-design-600w-i7078235112.html http://allegro.pl/auna-5-kanalowy-wzmacniacz-odbiornik-aux-d9-28-i6771224780.html Jeśli nie będą współgrać lub jest lepsze rozwiązanie to prosze o poradę jaki zestaw ( kolumny + wzmacniacz ) wybrać do max. 1100 ale najchętniej do 1000 zł. Moje najważniejsze wymagania to: -kolumny muszą mieć potęży bass ( w tej cenie ) -zestaw 2 kolumn najlepiej podłogowych ( ewentualnie podstawkowe, ale min. 7" ) -co do wzmacniacza nie mam wymagań ma tylko współgrać z kolumnami (nie znam się na nich) Prosiłbym jeszcze, żeby wytłumaczyć jak dobrać wzmacniacz do kolumn oraz jaka jest różnica między wzmacniaczem a amplitunerem ?
×
×
 • Utwórz nowe...