Skocz do zawartości

kantona

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O kantona

 • Ranga
  Debiutant
 1. Spróbowałem podłączyć od nowa - z instrukcją - niestety nadal to samo - są zaznaczone kolorami więc nie mam się jak pomylić: Znajomy powiedział mi, że może podpinam kompa do tv kablem jack stereo i dlatego dźwięk mam wtedy mono - powinienem mieć kabel jack mono i dźwięk powinien grać na każdym głośniku - wydaje mi się to abstrakcyjne - więc proszę o opinię.
 2. Podłączyłem do line in - ale niestety nie wiedzieć dlaczego dźwięk jest mono i z głośników działa środkowy mały, woofer, przód-lewy mały oraz tył-prawy mały Da się coś zrobić aby działały wszysykie? Głośniki są podłączone do tv przez czincze biały i czerwony (w zestawie z głośnikami była przejściówka z jakców kolorowych na czincze). Nie myślałem o takim podłączeniu przy zakupie głośników - ponieważ nie spodziewałem się, że komputer i tv w końcu staną w jednym pokoju
 3. Sprawa wygląda tak: Mam głośniki 5.1 Logitech x530 - była w niej przejściówka na wda czincze i te czincze mam podłączone do telewizora. Często jednak oglądam jakiś film z kompa i wtedy nie mam dźwięku bo głośniki są podłączone do tv a do kompa nie - czy istnieje jakiś rozdzielaczy czy coś takiego abym mógł podłączyć te głośniki na raz do tv oraz do kompa? Czy jest jakieś wejście\wyjście w kompie w które mógłbym wpiąć jacka i jego drugi koniec dać tu (AUDIO RGB DVI): I czy dzięki temu potem jak sobie włączę w tv głośniki - będzie działało? Teraz jeszcze się zastanowiłem - że jak podłączę kompa do tv - to z kolei nie będzie dźwięku jak będę miał wyłączony tv. Więc nie będę mógł np. włączyć sobie mp3 siedząc na kompie - tak więc mam płytę główną Gigabyte P35: Czy mogę jakoś z dwóch wejść\wyjść z kompa podłączyć osobne kable - jeden do tv a drugi do wieży którą włączam aby słuchać mp3?
×
×
 • Utwórz nowe...