Skocz do zawartości

molt

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O molt

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Gdańsk

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Cały czas jestem na etapie poszukiwań. Co sądzicie o kolumnach z poniższej oferty? http://allegro.pl/kolumny-stereo-the-ruark-talisman-komis-myslenice-i7030567639.html Czy są warte tej ceny? Może pójść w ogóle w kierunku kolumn typu: http://allegro.pl/marantz-p-830-kapitalne-kolumny-stereo-vintage-i7157417583.html#thumb/6 Nie mam żadnego doświadczenia z takim sprzętem.
 2. Myślałem o tych nowych. Mocniejsze podstawkowe też się przewijają w rozważaniach, np. indiana-line-dj-310
 3. Wstawiam plan pomieszczenia, w którym chcę umieścić głośniki. Czerwone elementy to aktualne umeblowanie, a niebieskie to planowane umiejscowienie głośników. Czy stół stojący na drodze do głównego `punktu odsłuchu` nie będzie za bardzo ich zasłaniał? Zastanawiam się nad ewentualnym umieszczeniem głośników naściennych pod sufitem po dwóch stronach ekranu, który wisi wzdłuż blatu kuchennego. Czy warto iść w tym kierunku, czy może lepiej zostać przy kolumnach podłogowych? Zacząłem się zastanawiać na głośnikami podstawkowymi, np Indiana Line Tesi 261 czy głośniki tego typu wystarczą do mojego pomieszczenia?
 4. Nad Indiana Line Nota 550X się już zastanawiałem ale nie uda się ich wcisnąć. Jeden głośnik ma stać w plecach zabudowy kuchennej w związku z czym bass reflex lepiej żeby znajdował się z przodu (ale chyba nie konieczne jeżeli zrobię dziurę od tyłu w zabudowie). Tannoyi nie widzę nigdzie ( używane jak najbardziej są w porządku). Acoustic Energy AE109 warte są swojej ceny? Dzięki za pomysły.
 5. Dzień dobry, Stoję przed wyborem głośników stereo mających grać z amplitunerem Yamaha R-N500. Pomieszczenie, w którym będzie zestaw grał to 35m2 salon. Przyjąłem (nie wiem czy słusznie), że w grę wchodzą jedynie kolumny podłogowe. Budżet do 2 tys. zł.. Dodatkowo ograniczeniem jest wysokość kolumny do 85cm. Jeżeli chodzi o główne kierunki muzyczne to jazz, blues, country, elektronika. Znalazłem: Acoustic Energy AE109 (za 1800zł.) Jamo S805 Pylon Audio Onyks 25 Czy któryś z wyborów wyróżnia się na tle pozostałych (zarówno na plus jak i minus)? Może ktoś z Was będzie w stanie podrzucić inny pomysł. Będę wdzięczny za wszelkiego rodzaju rady.
×
×
 • Utwórz nowe...