Skocz do zawartości

Jaca86

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czyli tak: 1. Heco Aurora 1000 5.0 - co o nich możecie powiedzieć? 2. Klipsch rp260 - najlepsze do kina? Dużo lepsze od r26f? 3. Dali Zensor 7 - najlepsze do muzyki? Jak się sprawują pozostałe głośniki w kinie - Vocal i zensor 1 jako surroundy? Można je jakoś porównać do odczuć w kinie do Klipsch? Słabsze efekty będą?
 2. Dziękuję za pomoc, czyli jednak warto posłuchać tych260tek? Bo ja słyszałem, że tam nie ma żadnych różnic praktycznie między r26 a rp260, a zwykłe r26f to słabizna, naprawdę. Bronze 6 też słuchałem, na pewno lepsze od r26f, ale subiektywnie gorsze od Zensorów 7. Co z kinem domowym, bo to mój priorytet? Nie będzie lepszy Klipsch i jego duża centralka? Bo te od Dali to są raz, że malutkie, dwa to dziwnie tanie. Za centralke + tyły koszt dużo poniżej 1000zł, a sama centralka klipschów to jest z 1600... Jak to będzie grało? Bo z filmem 2h to raczej do sklepu nie pójdę hehe W sklepie mówili, że Dali będzie znacznie lepsze i w muzyce i kinie od jakichkolwiek klipschy.
 3. Cześć Panowie, Byłem ostatnio na odsłuchu i chciałbym podzielić się kilkoma wrażeniami, tudzież prosić o opinie i porady: 1. Monitor Audio Bronze – ładny mocny bas, miła średnica, naprawdę miło się go słuchało. 2. Klipsch r26f – słabo, wszystko zlane w 1 pasmo, zero średnicy, góra ładna to fakt, ale nic poza tym. Męczące i nudne. 3. Dali zensor 7 – i tu się zaskoczyłem, wszyscy mówią, że głośniki nudne, bez wyrazu. Natomiast moje odczucia były nieco inne – te detale, ten balans, ta średnica, naprawdę kozackie kolumny. Aż miło się ich nawet słuchało po cichu. Z każdej strony inne dźwięk, który trudno zlokalizować, więc stereofonia na wysokim poziomie. Muzyka świetnie, tylko jak będzie z filmami?? Amplituner : Onkyo nr676 - docelowy również u mnie. Muzyka – electroniczna, house. Pokój 26m. Zastosowanie – Filmy/muzyka 60/40%. Budżet na 5.0 + amplituner: 8500 pln. Suba odkupie za 2 miesiące od kolegi, więc jego nie liczymy. Proszę o porady, co jeszcze warto byłoby posłuchać? Bardzo zawiodłem się na klipschach, bo też dużo ostatnio na forach czytałem o nich – ale raczej RP260 i 280 i ludzie pisali i polecali, że są świetne. Duża jest różnica między r26f do chociażby rp260? Bo 280 już dużo droższa i chyba metraż mam za mały. Jak to jest z nimi? Czy warto znaleźć jakiś sklep audio z nimi i odsłuchać 260tek? Mogą okazać się lepsze od Zensorów? I co z pozostałym zestawem Zensorow KD: 1 sorround i Vocal? Nadają się do KD? Czy lepsze coś innego?
×
×
 • Utwórz nowe...