Skocz do zawartości

birkopf

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O birkopf

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Rozumiem... Wiem co to RMS ale nie wiem co to Sinus Power versus Music Power... (tak szukałem na Google ) Dobrze wytłumaczyles pozostałość. Jeszcze zapytam o jedno - nie będzie miało znaczenia ze na dwóch kanałach są kolumny i ZNACZNIE większych wyrobach mocy niż na trzech pozostałych ?
 2. Dziękuję. Wzmacniacz to Pioneer VSX 830 K, mam aktywny SubWoofer Yamaha więc basy idą w LFE. Kolumny to: 2x główne Eltax Symptomy 6.3 (Music Power 170W, Sinus Power 90W) 1x centralny Eltax Hollywood MK III (max 100W RMS) 2x tylne Eltax Hollywood MK III (max 100W RMS) Niestety moce są bardzo słabo opisane i w różnych wartościach... Natomiast Pioneer ma 5x 130× Discreet Power... Cokolwiek to kurka znaczy....
 3. Witajcie, Potrzebuje porady Mam VSX-830K i podłączone do niego 2x dwu-drożne kolumny Eltax Symphony 170W każda (Tak wyczytałem...). Wzmacniacz ma 5x 130W i obecne te dwie duże zabierają 4 kanaly. Chcę kupić 2x tylne i 1x centralny Eltax Hollywood MKIII by zrobić 5.1 ale jest na nich jedynie napisane ze obsługują "do 100W RMS". Już kończę... Jeżeli zepne blaszkami 4 podłączenia na każdej z dużych kolumn, będę miał tylko jedna kolumnę na jeden kanal, mogę wtedy podłączyć wszystkie 5 na wzmacniaczu ale wtedy mam 170W na dwóch kanałach i "poniżej 100W" na trzech pozostałych... Jak sądzicie - Spali go ?
×