Skocz do zawartości

Dawid Duda

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Dawid Duda

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Bielsko

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dawid Duda

  Nowy dom, nowe meble

  Taki system stereo dobrze odda dźwięk w filmach z Netflix? Nie zależy mi na surround, ale głośnika centralnego również mieć nie chcę.
 2. Dawid Duda

  Nowy dom, nowe meble

  Piotrek, Na pewno nie pierwszy raz się spotykasz z kimś na forum, kto do końca nie wie jakie ma oczekiwania. Mogę śmiało określić się jako osoba, która używa takiego nagłośnienia zaczynając od codziennego używania przy włączonym TV, poprzez radio i youtube a na konsoli i głośnym słuchaniu muzyki z YT/ gramofonu/ CD. Muzyka to bardzo szeroki zakres upodobań- od rapu (tutaj najwięcej) poprzez rocka a na POP kończąc. Mogę się jedynie podzielić uwagą, że zestaw który do tej pory posiadam w zasadzie spełniał moje oczekiwania, ale niestety nie mam porównania do czegoś, co jest stworzone do słuchania muzyki, a nie tylko do bycia częścią kina domowego. Informacja, że zestaw który mi poleciliście, będzie dużo lepszy niż kino które miałem mnie zaskoczyła, i jestem bardzo zniecierpliwiony i zaciekawiony jaka to różnica
 3. Dawid Duda

  Nowy dom, nowe meble

  Dziękuję za odpowiedź. Zestaw jest faktycznie kuszący. Pytanie techniczne- czy mogę takie głośniki postawić na szafce rtv lub powiesić na ścianie (jeżeli pierwsza opcja odpada)? Oraz dodatkowo czy subwoofer jest najtańszym z możliwych i polecanych, żeby lepiej grało niż to, co mam do tej pory? Amplituner Harmann kardon avr240 obsłuży taki zestaw? Przepraszam za tak prawdopodobnie podstawowe pytania, ale moja wiedza jest znikoma. Zawsze liczę na wyrozumiałość.
 4. Dawid Duda

  Nowy dom, nowe meble

  Dzień dobry, Słowo się rzekło i zestaw Infinity poszedł w odstawkę. Poszukuję teraz zestawu 2 kolumn podstawkowych i subwoofera do nich (jeśli to będzie wymagane). Rozpatruję również pozostawienie subwoofera z zestawu primus i jego przemalowanie. Moje wymagania to nieduży rozmiar subwoofera, żeby mógł się zmieścić pod szafką rtv (15 cm), lub obok niej (35 cm szerokości). Głośniki chciałbym postawić na szafce lub powiesić na ścianie. Mój budżet na kolumny to do 2000 zł. Budżetu na woofer narazie nie ustalam- może nie będzie potrzebny. Rozmawiałem w sklepie audio w moim mieście i Pan stwierdził, że za 2000 zł kupię kolumny podtawkowe, które będą lepiej grały w moim domu niż te co posiadam- ufam, że zna się na rzeczy i takie samo zdanie Wy macie. Liczę na jakieś wsparcie w doborze. Dziękuję!
 5. Dawid Duda

  Nowy dom, nowe meble

  Czy kolumny podstawkowe wymagają suba?
 6. Dawid Duda

  Nowy dom, nowe meble

  Cześć. Faktycznie mój post mógł być niezrozumiały. Chciałbym kupić głośniki/ monitory (nie znam za bardzo różnicy), żeby mogły wisieć na ścianie, albo stać na szafce rtv. Najlepiej takie nowoczesne na nóżce, lekkie głośniki. Takie, ale same pionowe długie, plus ewewntualnie subwoofer. Budżet taki, żebym mógł sprzedać obecne, dołożyć maks 1000 zł, i żebym był zadowolony. Czyli około 2000 zł?
 7. Dawid Duda

  Nowy dom, nowe meble

  Cześć! Przeprowadziłem się Panowie i Panie do nowego lokum z małżonką. Posiadam sprzęt Harman Kardon avr 240 oraz zestaw głośnikowy infinity primus hc 250 (lLINK) W miejscu w którym zaznaczyłem na czerwono stoją kolumny i woofer. I tutaj pojawia się problem- chcę wypełnić wnękę, w której stoi sprzęt prawie w 100% szafką rtv, więc głośniki się już nie mieszczą- a nie są małe. Czy możecie mi poradzić, co mogę kupić w rozsądnych pieniądzach- sprzedając obecne głosniki i może aplituner, aby było wszystko węższe, a grało dalej tak jak gra? Sprzętu używam do oglądania filmów/ grania muzyki z jutubka/ odtwarzania winyli. Muzyka to rap/ muzyka klubowa. budżet mocno ograniczony. Szerokość wnęki to 300 cm a meble mają 240, więc muszę się zmieścić w pozostałych 60 cm. Czy mogę prosić o pomoc?
×