Skocz do zawartości

Pio85

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Pio85

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Pl
 1. Pio85

  Harman kardon avr 255 subwoofer

  Wszystko jest na max. Glosnosc na subie obecnie jakies 60 procent. W nocy mimo to dobrze słychać że buczy. Kiedy ampli jest wyłączony (sub always on) buczy ciszej. Po włączeniu głośniej.
 2. Pio85

  Harman kardon avr 255 subwoofer

  Zrobiłem porządek z kablami. Nie ma różnicy. Sub z ampli się gryzą. Głośność na subwooferze ca 3/4 i jest znośnie ale szczególnie przy filmach głośniej mógłby być ustawiony. Jakieś porady co można pokombinować?
 3. Pio85

  Harman kardon avr 255 subwoofer

  Dzięki za podpowiedzi. Jest już dużo lepiej. W weekend zrobię porządek z kablami to może bedzie ideał:)
 4. Pio85

  Harman kardon avr 255 subwoofer

  Na szczęście wymienili kabel na subwooferowy. Nie zmieniło to jednak faktu, że dalej buczał. Poczytałem trochę w necie i po uziemieniu ampli jest trochę lepiej. Różnica jest tak na prawde ogromna i głuchy usłyszy. Ale przy max głośności na subwooferze dalej cicho buczy. Jakieś porady? Sub to xtz 8.17
 5. Pio85

  Harman kardon avr 255 subwoofer

  Kupiłem kabel monster. Przez pomyłkę wziąłem stereo 😕. Jest poprawa i to znaczna bo jest sygnał i sub gra. Pozostało buczenie. Jest dosyć denerwujące a w nocy bedzie pewnie jeszcze gorzej. Czy wymiana na dedykowany kabel do suba może pomóc? Czy ktoś miał doświadczenia z wymianą kabli? Przyjmą otworzone opakowanie?
 6. Pio85

  Harman kardon avr 255 subwoofer

  Jutro kupie kabel do suba. Nie gra w ogóle. Nawet max głośność na ampli i subie totalnie nic. Tak jakby sygnał dochodził do ampli ale nie na wyjścia pre out. Próbowałem nawet pod center i inne pre outy. Nic.
 7. Pio85

  Harman kardon avr 255 subwoofer

  Na pierwszym zdjęciu jest 'test tone' tylko po włączeniu tego pojawia się dźwięk testowy na subie. Głośniki są ustawione na 'małe', po zmianie na duże brak reakcji na subwooferze.
 8. Pio85

  Harman kardon avr 255 subwoofer

  Czy możliwe jest to, że musi koniecznie być podłączony przez kabel lfe? Obecnie mam 'zwykły ' RCA. Ale żeby w ogóle sygnał nie dochodził?
 9. Witam! Podłączając aktywny subwoofer pod wyjście -pre out subwoofer- słychać tylko znośne buczenie. Sygnał w ogóle nie dochodzi. Podpinając ten sam kabel pod wyjście-analog out- subwoofer działa (brak możliwości regulacji głośności w takim połączeniu). Subwoofer jest włączony w ustawieniach avr'a. Jedyny moment, w którym się odzywa jest podczas 'testu głośników ' w ustawieniach. Wygląda na to, że wyjście jest sprawne skoro działa podczas testu. Ze źródła sygnał dochodzi bo fronty grają. Amplituner 'działa' w trybie 2.1. Czy coś jest zepsute czy jakieś ustawienia, o których jeszcze nie wiem są skopane? Wcześniej używałem tylko stereo. Zakupiłem subwoofer i walczę z jego podłączeniem.
×