Skocz do zawartości

uksoundfil

Uczestnik
 • Zawartość

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie bardzo mam rozeznanie w sprzęcie hifi, lecz niedawno odsłuchiwałem kolumny snell e5 i właśnie pod kątem Roca oraz elektroniki wypadły znakomicie. Muzyka dosłownie oderwała się od kolumn i była bardzo przestrzenna. U mnie jednak odpadły gdyż z muzyką akustyczną i jazzowa sobie nie poradziły.
 2. RME na wypożyczeniu, wieczorem biorę się za odsłuch.
 3. doskonale, spróbuję wypożyczyć skurczybyka. Co do Roksana, co myślisz? Możliwość podłączenia dwóch amplifikacji jest bardzo fajna Stereo i KD za jednym razem :-) obecnie możliwy nowy za 2,5k
 4. nie doczytałem)) fakt działa w dwie strony, poza tym są chyba zbliżone. Używasz equalizera w swoim rme?
 5. https://supersound.pl/62001-rme-adi-2-fs-converter?gclid=EAIaIQobChMIk6flu9eD6QIVS-WaCh0CdwoOEAQYBSABEgJbffD_BwE Jest bez wyświetlacza i znacznie tańszy
 6. Wybaczcie post pod postem, Rozwijam nadal swój zestaw Kable Van Damme okazały się strzałem w dziesiątkę, porównałem wprawdzie tylko z Jenzenami , prolikiem, melodiką i Chordami za 60zł/m lecz to wystarczyło. Dobre transparentne kabelki. Malinę również zgłębiam, dzięki za polecenie tego rozwiązania. Pozostał wybór Daca. Chciałbym coś docelowego i rozpatruję RME ADI-2 FS lub RME ADI-2 DAC różnica 1200zł, czy jest to ten sam sprzęt z dodatkowymi bajerami? względnie zapolował bym na używanego Chorda Qutesta za granicą. Kusi mnie również pełnowymiarowy klocek https://www.q21.pl/roksan-k3-dac.html przyjazna cena względem wyjściowej porządna marka i przychylne rekomendacje. Radźcie proszę w którą alejkę pójść :-)
 7. Dzieki :-) Malina ogarnięta...pozostaje Dac i kable https://allegro.pl/oferta/mytek-dac-96-hiface-evo-usb-zestaw-okazja-9153349229 https://allegro.pl/oferta/moon-d300-dac-9085705117 kable Van Damme, zna ktoś?
 8. Witajcie po przerwie, Po zabawie z Linuxem Daphile zdecydowałem się odesłać do sklepu Prisme np5 z powrotem. Zdecydowanie urządzenie nie warte swoich pieniędzy. W związku z tym przybyło nieco funduszy na dopracowanie zestawu Leedh+i21. Po wsłuchaniu się w znane nagrania mogę stwierdzić że barwa dźwięku mi odpowiada, średnica jest niesamowita czasem tylko przesładza. Chciałbym poprawić niskie pasmo basowe oraz soprany i lekko pogłębić przestrzeń. Zresztą grając z rca-jack na telefonie lg v30 i tak jest nieźle :-) Zatem rozpatruję doposażyć się w dwa urządzenia, Dac i Odtwarzacz sieciowy. Zachęcony wątkiem na temat Maliny zacząłem się rozglądać, jako że nie mam zacięcia elektronicznego zostały gotowe rozwiązania. Powiedźcie czy taka propozycja jest opłacalna? https://allegro.pl/oferta/odtwarzacz-strumieniowy-raspberry-digione-sparky-8025004622 Co do Daców jestem zielony, znam tylko Podstawowy Cambridge Dac magic, i Arcama rdaca. Są to w moim odczuciu urządzenie mało zadowalające. Pokój do odsłuchu mam przyzwoicie wygłuszony, ta cześć domu jest drewniana. Proszę o sugestie.
 9. Dawniej 8000, później kilkukrotnie przy odsłuchach, wtedy bardziej ciągnęło mnie w kierunku Nadów i Creeków
 10. aha...czyli iść w "rzeczy" Ponieważ kolumny grają średnicą zdecydowałem się lekko uwypuklić skraje pasma i trochę schłodzić brzmienie. Na wprędce przewertowałem sieć używki Cyrus Dac x Moon 300d Stelaudio 4 Xindac 9...mieszane uczucia Nowe Atoll dac100 Musicial Fidelity Mx Dac Audiolaba nie lubię :-) Mam dobre zasilanie i kondycjoner wiec o to się nie martwię
 11. Czy jest jakakolwiek techniczna możliwość zainstalowania w primarei21 takiego daca? https://sklep.rms.pl/primare-dm35-dm-35-modul-dac-do-i25-i-i35
 12. DAC30 istnieje w kolorze srebrnym :-) Poluje na niego. Co do kabli , używa ktoś z Was kabli Van Damme ? Sprawa groszowa, lecz nawet groszy szkoda wyrzucać jeśli to jest lipa. Ja natomiast optuję w kierunku kabli Mogami, widział ktoś i słyszał?
 13. Walorem tych głośników jest własnie średnica, co do budowy trzeba by napisać do konstruktora pana Milota. http://www.living-leedh.com/?page_id=2053 Głośnik główny jest jakby powleczony miodem spadziowym, w dodatku jest lepki. Wzmacniacz Primare spisuje się bardzo dobrze, skupiam się na kabelkach takich jak napisałem na początku w dalszej kolejności dobiorę Daca by poszerzyć repertuar muzyczny o Tidala.
×
×
 • Utwórz nowe...