Skocz do zawartości

Paweł Sawicki

Uczestnik
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Paweł Sawicki

 1. Dzięki Tobie za odpowiedz i za poświęcony przez Ciebie dla mnie czas.Dzięki wielkie.
 2. Naprawdę wielkie dzięki że chce się Tobie poświęcić dla mnie czas.Bóg zapłać. Jak puszczam z YouTube testowy filmik 5.1.Naipierw przez kolumny podłogowe idzie dźwięk później centralny a potem idzie przez serandy.Ale zamiast przez serandy to idzie dźwięk przez kolumny podłogowe.Czemu tak jest.
 3. Bo ja ten amplituner kupiłem używanego od kolegi i tylko ta książka z instrukcją była.
 4. Już ustawiłem.Teraz jedzie głos przez 5 głośników.Dzwoniłem dzisiaj do was i Pan mi podpowiedział żeby w speakers ustawić kolumny centralny i surround.I to zrobiłem,potem nacisnołem przycisk sound mode na przednim panelu amplitunera i wybrałem PL2 Mv.I działa wszystko jak należy.Dziękuję. Proszę temu Panu co rozmawiał ze mną przez telefon podziękować za wytłumaczenie że trzeba w speakers ustawić. W instrukcj kturą mam tylko jest jak podłączyć do telewizora.
 5. Z Netflixa.I mam je podłączone tak: Próbowałem w speakers ustawić te kolumny.Nie wiem co to oznacza sw.Wszystko mam ustawione na small.
 6. Wczoraj oglądałem film i miałem podłączone 5 kolumn.I tylko przez dwie szedł głos.Dziękuję za odpowiedz.
 7. Witam wszystkich formułowiczów.Zakupiłem niedawno kolumny polk audio t531 5.0,i są te kolumny podłączone do amplitunera marantz nr 1603.Przez dwie kolumny idzie głos,a prze pozostałe trzy nie idzie.Nie wiem jak zmienić opcję w amplitunerze żeby szedł glos przez te 5 głośników,a nie tylko przez dwa.Bo podejrzewam że to wina nie przestawienia w amplitunerze jakiejś opcji.Proszę o pomoc.I dziękuję za pomoc w wyborze kolumn do amplitunera.
 8. Napewno napisze.Miłego dnia życzę. A ten znak q21 to nazwa sklepu.
 9. Dobry wieczór.Dziękuję Panu za Pomoc w wyborze kolumn do amplitunera marantz nr1603.Wybrałem Polk audio t531 zestaw 5.0.
 10. Witam Ciebie jeszcze raz i chciałbym się dowiedzieć ile kosztowały by kolumny polk audio t531. A ile kosztuje zestaw kolum 5.0 polk audio t531.Proszę o odpowiedz.
 11. Dzięki za odpowiedz.A jeszcze ma pytanie do Ciebie.Czy te kolumny lepszym wyborem są:https://sklep.rms.pl/taga-harmony-tav-506-v-2-tav506v-2-zestaw-kolumn-kina-domowego-5-0
 12. Dzień dobry wszystkim.Posiadam amplituner marantz nr1603 i chce do tego amplitunera kupić kolumny Pure Acoustics Nova 6:https://www.olx.pl/oferta/zestaw-5-0-kolumny-pure-acoustics-nova-6-nowe-CID99-IDrYVkN.html#b37275ce Pokój w którym będą stały te kolumny ma:4.75 na 4.65 m2.Chciałbym się dowiedzieć,czy te kolumny będą dobre.Proszę o pomoc również o wybór subwoofera do 1000 zł.Z góry dziękuję za poświęcony czas.
×
×
 • Utwórz nowe...