Skocz do zawartości

arg

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Dziękuję ja tez wszystkiego nie wiem jedynie tyle że jeśli był taki oryginał eu tary z czarnymi koszulkami termokurczliwymi the one to na pewno jest najczęściej podrabiany w chinach. i odkąd audio system przechwycił dystrybucję to taka wersja eu nie wiem po prostu czy się pojawiła? Mocno pozdrawiam i dzięki za zrozumienie istoty zainteresowania Twoim zdjęciem a z reszta Twoich wnioskow się zgadzam! ARG
 2. To szczerze odpowiem dlaczego o pomoc Pana poprosiłem z tym zdjęciem i nie chodzi o drobiazgowość ale o pytanie czy Pan wie lub uważa że Tara Labs taką wersję oryginałną na rynek eu jak na tym zdjęciu w ogóle wyprodukowała i za takie podzielenie się koleżeńską wiedzą będę bardzo wdzięczny! Ok z góry dziękuję za pomoc z Tarą eu nawet za jakiś czas bez pośpiechu pozdrawiam
 3. Ja tez w nim rozpoznaję Tarę the One ale widziałem kilka wersji the one w zależności od roku produkcji ale mój niepokój co do kabla na zdjęciu prawym w wersji eu wzbudzają czarne termokurcze na wtykach bo w wersjach us zdecydowanie sa przeźroczysto jasne i nigdzie w zdjęciach w sieci z wyjątkiem podróbek w aliexpres takiej wersji eu nie znalazłem i dlatego proszę o żródło zdjęcia eu po prawej żeby się upewnić ze taka oryginalna wersja kabla z czarnymi termokurzczliwymi koszulkami na wtykach była produkowana bo w testach wspomnianych przez pana z high fidelity Wojciecha Pacuły występowała inna wyglądem wersja tary labs the one ac http://www.highfidelity.pl/artykuly/0506/tara.html i dlatego moja prośba o takie rozjaśnienie i dostarczenie mi nowej być może widzy krórej nie mam. Co do Yamamoto to nie jest DIY ale unikat w Polsce są dwa chyba ujawnione przez posiadaczy i chcę spytać na tym forum czy to prawda że aspekty jego wpływu na dźwięk są zbliżone do NORDOST - VALHALLA POWER CABLE? ja nim nie jestem i pytam o jakąś subiektywną ocenę ? Ja tez w nim rozpoznaję Tarę the One ale widziałem kilka wersji the one w zależności od roku produkcji ale mój niepokój co do kabla na zdjęciu prawym w wersji eu wzbudzają czarne termokurcze na wtykach bo w wersjach us zdecydowanie sa przeźroczysto jasne i nigdzie w zdjęciach w sieci z wyjątkiem podróbek w aliexpres takiej wersji eu nie znalazłem i dlatego proszę o żródło zdjęcia eu po prawej żeby się upewnić ze taka oryginalna wersja kabla z czarnymi termokurzczliwymi koszulkami na wtykach była produkowana bo w testach wspomnianych przez pana z high fidelity Wojciecha Pacuły występowała inna wyglądem wersja tary labs the one ac http://www.highfidelity.pl/artykuly/0506/tara.html i dlatego moja prośba o takie rozjaśnienie i dostarczenie mi nowej być może widzy krórej nie mam. i w wersjach eu tary the one i ref air ac widywałem czerwone kołeczka oznaczające high potencjał prądowy -tzn ten wyznaczony przez zaświecenie próbnika w gniazdku eu a na tym zdjęciu też tego kóleczka czerwonego brak choć osobiście sprawdzałem dla mnie the one gra jednakowo przy zmianie ułożenia w gnieżdżie kondycjonera ale np. już shunyata anaconda ac vx alpha dedykowana żródłom transportom i przetwornikom D/A to ja usłyszałem bardzo dużą róznice na korzyść jednego z dwóch możliwych wpięć do gniazda kondycjonera i muszę też dodac ze w realu takiej wersji RSC AIR AC jak na zdjęciach przy teście w high fidelity to nigdy w moim średniodługim -ur 64 rok zyciu nie widziałem ogolnie tara młoda firma!
 4. I prośba o subiektywne wrażenia o japońskim małoseryjnym kablu ac Yamamoto , zwłaszcza w roli ściana -kondycjoner/listwa/ ?
 5. Witam Mam prośbę do forumowicza uczestnik o podanie wszystkich znanych info zdjęciu nr 1 ten kabel po prawej stronie co to za wersja tary ac one? Będę bardzo wdzięczny. Witam Mam prośbę do forumowicza uczestnika wpszoniak o podanie wszystkich znanych info o zdjęciu nr 1 ten kabel po prawej stronie co to za wersja tary ac one? Będę bardzo wdzięczny.
×
×
 • Utwórz nowe...