Skocz do zawartości

zygy

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez zygy

 1. zygy

  kable i zaciski

  dzięki wszystkim chyba kupię jednak dłuższy kabelek tym bardziej, że u mnie odległość pomiędzy sprzętem, a głośnikami to po ok. 1,5 metra.
 2. czołem koleżanki i koledzy zakupiłem mój pierwszy zestaw grający :grin: - m.in. głośniczki KEF 50 mają 4 zaciski. producent wskazuje, iż można podłączyć je dwoma przewodami (oczywiste 2R i 2L) lub jednym dwużyłowym. W tym drugim przypadku zaleca "spiąć" dwa zaciski (bezpośrednio zasilone) krótkim przewodem z dwoma pozostałymi. Wszystko to ma niestety znaczenie przy cenie całkowitej kabelka. Problem jednak z tym czy takie spinanie gniazd nie wpłynie na jakość dźwięku. To ma obecnie dla mnie piorytetowe znaczenia. dzięki za podpowiedź.
 3. Wielkie dzięki wszystkim za pomoc
 4. jakieś 5.000 zł. na całość (cd, wzmacniacz i głośniki). pokój prostokątny, dźwięk wzdłuż pomieszczenia, słucham gitar i innych urządzeń szarpanych od klazyki, przez ciężkie granie do jazzu. co proponujesz innego w tej cenie. wielkie dzięki za pomoc
 5. WITAM KOLEŻANKI I KOLEGÓW ZAMIARZAM ZAKUPIĆ DANONA PMA I DCD 700AE. JESTEM POCZĄTKUJĄCY W TEMACIE SPRZĘTU I NIE BARDZO WIEM JAKIE GŁOSNICZKI ZAKUPIĆ. DYSPONUJĘ NIEDUŻĄ KWOTĄ DO 1500 ZŁ. CO RADZICIE JAKĄ MARKĘ I EWENTUALNIE MODEL. Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC.
×
×
 • Utwórz nowe...