Skocz do zawartości

FireChicken

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez FireChicken

 1. Piotrek - a czy z Twojej strony mogę prosić o propozycje używek - jeżeli faktycznei zdecydowałbym sie na smsl Q5 Pro?
 2. Mógłbyś w takim razie coś takiego zasugerować? Może to faktycznie lepsza droga.
 3. Hmm... w sumie to mam w domu jakiś kosmiczny wynalazek typu ZOWIE Vital Audio i DragonFly Black, ale to bierze z zasilania USB więc się nie nada... Bardzo podoba mi się Twoja sugestia i wydaje się mieć bardzo duży sens. Czy taki zestaw będzie grał lepiej niż kolumny o których ja wstępnie myślałem?
 4. Wolałem poszukać jednak pomocy tutaj. Nie szukam głośników typowo komputerowych. Jestem po przeczytaniu podstawowych opinii na portalu audiofanatyka i chciałem zaczerpnąć jeszcze informacji tutaj...
 5. Cześć! Szukam uniwersalnych głośników które będą podłączone do TV. Chciałbym się zmieścić w 500zł za same kolumny (lub 1000zł jeżeli jestem w stanie kupić coś z wzmacniaczem w tej cenie), sprzęt powinien być nowy (chcę na niego fakturę). Głośniki muszą mieć możliwość podłączenia przynajmniej dwóch źródeł dzwięku i dobrze aby dysponowały połączeniem bezprzewodowym. W TV dysponuję wyjściem optycznym. Pokój jest bardzo "otwarty" i ma w sumie 38m2, a TV jest zaraz przy otwartej klatce schodowej. Pod TV nie za bardzo jest miejsce aby specjalnie odsuwać kolumny od ścian z uwagi na małe dzieci w pomieszczeniu. Do czego będą używane - Netflix + Radio, głównie chill, jazz później rock, pop. Nad czym obecnie myślę? Solo 7c, Edifier R1280T, R1700BT Jestem w stanie znaleźć coś sensownego?
×
×
 • Utwórz nowe...