Skocz do zawartości

Tyberiusz

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Tyberiusz

 1. Już jestem zadowolony :). Mniej zadowolona jest żona, bo przemeblowuję pokój "niezgodnie z jej koncepcją :). Włączę przez ten sprzęt jej ulubione piosenki, i koncepcja zapewne upadnie (nomen omen ) z hukiem :).
 2. W końcu kupiłem Focal Aria 926. I wyglądają i grają...
 3. Dziękuję za propozycję, pewnie chętnie bym skorzystał, bo kupowanie kolumn w ciemno jest bez sensu. Nawet "obsłuchane" w pomieszczeniu odsłuchowym a w salonie nie daje pewności, że w innym pomieszczeniu zagrają podobnie. To może raczej rozmowa na telefon. Za około 3-4 miesiące muszę "dokoptować" resztę kolumn, a wcześniej chciałbym wymienić CD i zakupić Blu-Ray. o tym również możemy pogadać . Pozdrawiam. Dziękuję, oglądałem również Twoje propozycje i wygląda to ciekawie. Piotr daje jednak szansę na odsłuchanie tego , co wyda mi się najlepsze, a to daje pewność, że nie "wsadzę się na minę". Skłonny jestem nawet zwiększyć budżet, żeby dokonać celnego zakupu. Dziękuję za odpowiedź.
 4. Przepraszam mam niewiele czasu więc odpiszę później, ale mam też pytanie. Na czym polega wypożyczenie? Tak tylko pytam z ciekawości, bo wiem, że z racji odległości żadna forma wypożyczenia w moim przypadku nie wchodzi w grę.
 5. Witam. Pokój o wymiarach 4,5 na 4 m. Na jednej z dłuższych ścian kanapa, po drugiej stronie telewizor i sprzęt. Mam na myśli oczywiście kolumny przednie. Sprzęt ma służyć rodzinie, a do kompletu mam żonę i syna w wieku 16 lat. Ja słucham muzyki od Nirwany po operę, żona raczej muzykę taneczną, zaś syn rap i gry , a wszyscy uwielbiamy film z dobrym dźwiękiem . Sam widzisz, wybór sprzętu to przy tym drobnostka :). Rozważam zarówno kolumny podłogowe, ale również podstawkowe z bardzo dobrym dźwiękiem . Koloru nie rozważałem, ale to kwestia do dyskusji.
 6. Od poniedziałku będę posiadaczem amplitunera Marantz SR7013. Proszę o radę , jakie kolumny przednie będą najbardziej odpowiednie, biorąc pod uwagę to, że z racji okrojonych środków, cały zestaw kolumn będzie uzupełniony w późniejszym terminie. Budżet do 4000.
×
×
 • Utwórz nowe...