Skocz do zawartości

Tomasz S.

Uczestnik
 • Zawartość

  1 435
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Tomasz S.

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa / Lublin

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Apple Music na Androida i Wiim to pozostaje po bluetooth. Raczej żaden streamer oprócz Sosnos nie wspiera Apple Music.
 2. Nie jest dostępny ani w naszych sklepach ani amazonach ani w hifi-express, na aliexpress póki co ponad 290 USD. Nikła szansa ,że ktoś z forum to testował , to świeżynka. Pozatym ASR to jeszcze na Youtube są recenzje.
 3. @S4Home160 nie słyszałem. 600M lubię, 600M II podobno są bardziej liniowe , mniej ostre z lepszym basem.
 4. @Q21 będziecie też mieli nowe reference premiere ? Podobno rp600m II mają być fajne.
 5. Jak masz je za 1370 za sztukę to bierz bo to okazja. To Amazon więc jak coś będzie nie tak to zwrócisz w ciągu miesiąca.
 6. Mam podstawkową wersję i jest super. Widziałem podłogowe w tej cenie ale szybko zostały wykupione. Cena już znowu 1850 za sztukę ( co i tak jest bardzo dobrą ceną za ten model )
 7. Kilka osób skarżyło się,że Wiim znika z aplikacji. Znalazłem opis błędu na ich stronie. It's a common issue for users with some dual band router model. These routers don't always allow the devices connected with their 2.4 Ghz wireless band to communicate with the devices connected to their 5 Ghz wireless band. It's especially confusing that the two wireless bands share the same wireless network name so you can't easily tell which band your mobile device and WiiM Mini are connected to respectively. You can fix this issue with the following steps: 1. Give the separate network names to your 2.4 Ghz band and 5 Ghz band WiFi 2. Connect your WiiM Mini to your 5 Ghz band if possible 3. Connect your mobile device to 5 Ghz band when using WiiM Mini If your router doesn't allow to assign different network name to 2.4 Ghz band and 5 Ghz band (which is rare), please set your WiiM Mini to connect via 5 Ghz band only by selecting device tab > device setting gear icon > WiFi status > 5 Ghz band only.
 8. Ale ja nie napisałem,że nie gra cały system. Właśnie temu jestem przeciwny.
 9. Nie daj wmówić sobie ,że musisz wydać więcej na coś czego nie słyszysz. Argumenty, że nie słyszysz dobrze różnic źródła bo masz nie takie kolumny to po prostu miód na moje uszy. ( Bo widzę na kogo uważać ) Dokładnie jedyną osobą, której powinien podobać się dźwięk Twojego systemu to Ty! .
 10. 100% racji ! Inaczej będziesz szukał dziury w całym i zmieniał sprzęty ze stratą ( i często bez sensu )
 11. @kukocz mam to samo. Vtuner pokazuje ale lokalne pliki z telefonu lub Spotify już nie.
 12. Też bym chyba wolał Nad C658, ewentualnie z modułem MDC HDM-2 , żeby dodać HDMI. Nie jest piękny ale robi robotę.
 13. @sord a masz już ten subwoofer ? Może warto rozważyć rp-8000f jeżeli Klipshe Ci podeszły.
 14. Mi się zdarzyło to może 2 razy od początku użytkowania.
 15. Ciekawy film wypuścił John Darko. Polecam ten moment w którym mówi jakie różnice są streamujac z tv do nad w porównaniu do samego nada
×
×
 • Utwórz nowe...