Skocz do zawartości

Paulina80

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Paulina80

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zamówiony PM8006 (w świetnej cenie) i Rega Planar 3. Nowy wzmacniacz ma podobno świetny przedwzmacniacz gramofonowy, więc nie będę dokupować oddzielnego. Co do podwójnych kabli (Dali SC RM230ST), to obecnie są podłączone w opcji Bi-amp w amplitunerze. W Marantz widzę, że jest tylko opcja bi-wiring, ale chyba i tak je w ten sposób podłączę, skoro przewody już są :). Dziękuję Wam za komentarze i Wesołych Świąt!
 2. Dziękuję bardzo za propozycję. Zaciekawila mnie opcja Marantz'a PM8006 i Planar 3. Czy warto dopłacać do PM8006 jeśli nadal mogę kupić PM8005? Dziękuję za wyjaśnienie i wskazanie gramofonów. Obecnie moj amplituner jest juz połaczony z kolumnami za pomocą podwojnych kabli, dlatego chciałabym takze sprobowac tego samego połaczenia ze wzmacniaczem.
 3. Dziękuję Piotrze. Mam kilka pytań. Jakie konkretnie gramofony masz na myśli. Czy wskazane wzmacniacze można połączyć z gramofonem bez przedwzmacniacza? W opisie xindaka nie znalazłam wyjścia gramofonowego a NAD ma tylko opcjonalne ( co to znaczy?). Czy oba można połączyć z kolumnami w opcji bi-amp?
 4. Witajcie, proszę o pomoc w doborze odpowiedniego wzmacniacza i gramofonu do takiego zestawu: Amplituner - Denon x3400h Kolumny - Dali Opticon 6 Obecnie mam zestaw 5.1 ponieważ oglądam sporo filmów (dlatego na poczatku pojawil sie amplituner) ale chciałabym posłuchac też muzyki w lepszej jakości, stąd pomysł aby dokupić wzmacniacz i gramofon. Słucham: rocka, jazzu, koncertów, muzyki symfonicznej. Wymagania: Cena za całość 8tys. Chciałabym aby muzyka, którą udostępniam przez amplituner (Tidal) była przekazywana do wzmacniacza i stamtąd na kolumny, bez dodatkowych sprzętów i przełączania kabli. Gramofon na pasku, manualny bez przedwzmacniacza (Wzmacniacz powinien móc go zasilić) Zastanawiałam się nad: Marantz PM8005 i Gramofonem TEAC TN-550 Proszę o Wasze propozycje:)
×
×
 • Utwórz nowe...