Skocz do zawartości

Zielona_Kaczka

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Zielona_Kaczka

  1. Z chęcią bym się wybrał jednak jestem z Warszawy i mam kawałek. Szukałem jeszcze w okolicy ale widzę głównie sprzęty "vintage" albo poza budżetem (a najczęściej obie te rzeczy na raz ;)).
  2. Dzięki wielkie! Pewnie zdecyduje się na NAD + Dali Concept 6 bo widzę nawet, że oba ma jeden sprzedawca na allegro. Powiedzcie mi jeszcze proszę co tracę biorąc chromecast vs wxad10? Zakładam, że jakość muzyki ale czy coś jeszcze? Pozdrawiam! EDIT: i jeszcze jeden temat się pojawił: jak się mają Dali 450 do tych conceptów? Cenowo jest identycznie.
  3. Hej, przymierzam się do zakupu swojego pierwszego zestawu stereo do salonu. Rozważania zaczynałem od soundbara, później rozważałem system Sonosa lub głośniki aktywne, a po lekturze forum stwierdziłem, że jednak potrzebuję wsparcia kogoś doświadczonego :) 1. Budżet niestety skromny, 2000-2500zł 2. Sprzęt może być używany 3. Pokój składa się z jadalni, kącika TV i kuchni - ~35m2 (rzut w załączeniu) 4. Głównym źródłem dźwięku będzie streaming z popularnych aplikacji, radia internetowe i w miarę możliwości TV (aktualnie w salonie mam xbox podpięty pod tv, nie posiadam żadnych płyt oraz plików z muzyką) 5. Ciężko mi opisać rodzaj grania jakiego oczekuję ale słucham głównie hip-hopu, jazzu, muzyki do chilloutu i muzyki elektronicznej - przy czym nie jest to "zasiadanie" do odsłuchu, muzyka gra raczej w tle wydarzeń domowych :) Na początku rozważałem tani amplituner sieciowy + głośniki, ale zastanawiam się czy nie lepszą opcją będzie wzmacniacz + chromecast. Wydaje mi się, że powinno być ok do moich wymagań? Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...