Skocz do zawartości

HAL6000

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O HAL6000

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Sosnowiec

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Panowie, dziękuję za opinie. Zdecydowałem się na Onkyo TX-NR686, teraz tylko muszę posłuchać Polk Audio T531, Magnat Shadow 207, Pylon Audio Pearl 25 Set 5.0 i Tannoy 7.4. Pozostaje jeszcze kwestia subwoofera - czy QUADRAL QUBE 8 AKTIV będzie dobrym wyborem? Nie zależy mi na agresywnej grze i dudniącym basie (najlepiej skierowany do dołu), bardziej widzę go jako dopełnienie niż element absolutnie dominujący w zestawie. Ewentualnie zastanawiam się nad modelem zdecydowanie droższym, Velodyne Impact 10, ale nie wiem, czy tutaj nie przesadzam - różnica w cenie jest znaczna.
 2. Dziękuję za odpowiedzi. Wielkość pomieszczenia podałem w temacie, 23m2. Rozumiem, że Jamo S809 HCS 5.0 + Jamo S 8 ATM nie są dobrym wyborem? Zasugerowałem się całkiem dobrymi recenzjami (np. https://www.hfc.com.pl/test/3024,jamo-s809.html ). Nie ukrywam, że byłem ciekawy efektu Dolby Atmos, mam trochę materiałów obsługujących ten standard, ale jednak większość jest bez, jeśli więc gra nie jest warta świeczki, to odpuszczę temat. Poczytam o wszystkich proponowanych zestawach i wybiorę się na odsłuch. Dowiedziałem się, że w tym roku wprowadzają do tv standard HDMI 2.1 - będę brał Oleda LG z tym złączem, czy istnieją na rynku jakieś amplitunery, które już to obsługują? Czy tutaj warto czekać na ewentualne pojawienie się takowych? Dzięki za pomoc.
 3. Panowie, będę składał właśnie coś do tv, głównie filmy z dts, więc 5.1 + amplituner. Budżet to 6k, mogę go trochę rozciągnąć, jeśli naprawdę warto, ale jakimś melomanem nie jestem. Nie zależy mi na agresywnej grze i dudniącym basie (najlepiej skierowany do dołu), bardziej na dobrym efekcie surround i czystej grze, oczywiście na tyle ile to możliwe. Wymyśliłem coś takiego: Jamo S809 HCS 5.0 + Jamo S 8 ATM (dodatkowe głośniki do Dolby Atmos mocowane jako nakładka na tylnich) 2400 + 350 zł QUADRAL QUBE 8 AKTIV 1300 zł Denon AVR-X2500H / Onkyo TX-NR686? Da się coś tutaj pozmieniać na lepsze?
×
×
 • Utwórz nowe...