Skocz do zawartości

Piotruś Pan

Uczestnik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

O Piotruś Pan

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Bieliny

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Co do kabla, to niestety nie Alphard da Vinci, bo on jest fajny, ale nie neutralny ani nie odpowiednio przejrzysty.
 2. Kolumny nie stawiamy na żadnych płytkach ceramicznych, ani na niczym, co jest lżejsze od samych kolumn. Każda podstawka (kamienna to, czy drewniana albo żeliwna ew. stalowa - bo i takie można) powinna mieć masę większą niż kolumna, by się pod nią nie telepać. Czyli nie może ta kolumna powodować ruchu podstawki (standu), bo zniekształca, zamazuje to obraz stereo, traci się czytelność przekazu.
 3. Zgadza się. Te kolumny nie powinny dawać za dużych niskich tonów, czyli jak to niektórzy piszą basu. Sprawdź inne ustawienia. czasem przesunięcie o kilka/naście centymetrów daje znaczącą zmianę. Nieraz trzeba ustawić kolumny przy innej ścianie albo wręcz przearanżować pomieszczenie. Z niskimi w ogóle czasem trudna sprawa.
 4. Rzeczywiście trudno będzie znaleźć kolumny i wzmacniacz do 600 zł. Ale nie jest to niemożliwe. Przewody? Nie przesadzaj. Są takie świetne za parę złotych, poradzę je koledze jak złoży zestaw.
 5. 1ender. piszesz: Wiesz co to jest subwoofer, jak pracuje, jaka jest jego rola i charakterystyka, czym się charakteryzuje? Przecież to, co napisałeś się wyklucza. Albo subwoofer jako osobny moduł pracuje w kolumnie głośnikowej będąc jego częścią tylko konstrukcyjnie. Albo obsługuje też wyższe zakresy pasma, I nie jest już subwooferem.
×
×
 • Utwórz nowe...