Skocz do zawartości

Kuba.No

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Kuba.No

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Myślę, że rozpocznę od zmiany źródła na N-6170. Później będzie wzmacniacz i zobaczę jak komplet będzie współpracował z RX2
 2. Tannoy XT nie ma tytanu na kopułce tylko PEI. Konkludując Onkyo z czymś na jedwabiu (ProAc) powinno grać ok. Z drugiej strony materiał kopułki tez nie definiuje grania bo podobno trafiają się ciepłe metalowe kopułki i ostre jedwabne. Wszystko zależy od implementacji.
 3. Więc kolego Piotrze, żeby rozjaśnić trochę sytuację. Powiedzmy, że zdecydowałem się na Onkyo 9070 + 6170 i czego mógłbym się spodziewać przy podpięciu tego do obecnych MA RX2 oraz jakie kolumny dobrze by się zgrały z tą elektroniką? Tannoye brałem pod uwagę ze względu na dobra scenę.
 4. Wydaje mi się że proponowane Heco jak i Taga oraz MA BX6 mogą być za duże do 20m2 Bardzo mnie interesuje połączenie Onkyo 9070 z Tannoy XT6F Jeśli ktoś tu posiada jedno lub drugie to prosiłbym o własne opinie. Może ktoś z branży pomoże?
 5. Z 9711 jestem bardzo zadowolony i zastanawiam się czy 9070 nie będzie grał gorzej bo jego wejścia cyfrowe by mi się przydały. Co do wymiany RX2 na XT6F to wydaje mi się że powinny grać cieplej i z przestrzenią nie było by dla nich problemu. Natomiast XT8F odrzuciłem ze względu na kubaturę pomieszczenia.
 6. Witam. Przymierzam się do zmian w obecnym systemie: Onkyo Integra A-9711, Onkyo Integra DX-7711, Monitor AudioRX2 Na 90% chcę zakupić odtwarzacz sieciowy Onkyo NS-6170 ponieważ czytałem, że gra bardzo dobrze i ogólnie cena/jakość w nim jest bardzo ok. Mam natomiast problem ze wzmacniaczem. Kusi Onkyo 9070 ze względu na wizualny komplet z odtwarzaczem. Rozważałem też Hegla H90, Audiolaba 8300, Atolla IN100SE Docelowo chciałbym zmienić do tego kolumny z Monitor Audio RX2 na Tannoye XT 6F Ma to grać w 20-25m2 i moim priorytetem jest, aby nie kuło w uszy wysokimi i aby scena miała największą przestrzeń. Jeśli ktoś mógłby mniej więcej określić czego można by się spodziewać po tych poszczególnych elementach to byłbym bardzo wdzięczny.
×
×
 • Utwórz nowe...