Skocz do zawartości

PJ

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Niestety Deezer nie ma tak dostosowanego interfejsu jak Spotify. Możesz wybierać utworu tylko z aplikacji onkyo remote. Proponuję chromcasta audio. Też miałem ten problem i po zainstalowaniu problem się skończył. Pozbędziesz się też tematu radia internetowego.
 2. Dziś podłączyłem do onkyo jak radziliście chromecasta audio kablem jack optyczny i powiem szczerze że jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania. Może to placebo ale gra lepiej. Bardzo dziękuję za radę i pomoc w temacie. Swoją drogą zastanawiam się dlaczego producent nie wspiera starszych sprzętów? Czy to kwestia hardware czy dążenie do tego aby wymieniać sprzęt? Dlaczego np. Na 8150 nie pójdzie deezer HIFI z fabrycznego softu? Onkyo 8150 odtwarza spotify i dezzera sieciowo z maks w formacie mp3 320 kbps. Natomiast FLAC z innych źródeł np. USB, DLNA. W moim przypadku zależało i zależy aby móc słuchać TIDAL lub Deezera w jakości FLAC i podłaczając chromcasta otrzymałem jakość 44,1 kHz /16 bit.
 3. Dziękuję za podpowiedź. Najlepszym rozwiązaniem będzie przetestowanie każdego rozwiązania aby dobrać dźwięk pod siebie.
 4. 2 lata temu kupiłem onkyo 8150 wraz z heco style 900. Z biegiem czasu okazało się że słucham głównie serwisów spotify tidal etc. Niestety onkyo 8150 nawet po aktualizacji nie wspiera flac tylko mp3 do 320 kB. Dlatego postanowiłem posłuchać nowej wersji 8250 i nie odkryłem Ameryki ale różnicę usłyszałem. I tu mam 2 pytania i prośbę o pomoc. Czy istnieje inne rozwiązanie aby wykorzystać 8150 ale z dostawką aby móc słuchać plików z internetu w lepszej jakości? Na jaki inny sprzęt warto zwrócić uwagę w kwocie do 3500 zł.
×
×
 • Utwórz nowe...